15 تیر 1399 - 01:14

کد مطلب : 447070

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۲۰:۴۰ ۱۳۹۹/۳/۱۶

شکوفایی استعدادهای فوتبال هدف اصلی باشگاه است

مالک باشگاه شریعت گفت: استفاده از بازیکنان جوان از اولویت‌های اصلی باشگاه به حساب می‌آید.

بی‌بی سکینه شریعت در خصوص هدف از تیم داری در رشته فوتبال گفت : حدود سه سال است که به مقوله تیمداری ورود کردیم،استعداد‌های زیادی در فوتبال مشهد و استان وجود دارد که متاسفانه به دلایل گوناگون فرصت شکوفایی این استعداد‌ها مهیا نشده است،این مهم اصلی‌ترین انگیزه من برای تیمداری بود.از حضور در این عرصه خوشحالم و امیدوارم با همت مجموعه تیم فوتبال شریعت نوین و حمایت اصحاب رسانه شاهد موفقیت و کسب افتخار در این راه باشیم.

وی ادامه داد: منابع مالی باشگاه شریعت نوین از حضور ما در فعالیت‌های تجاری،ساختمانی تامین می‌شود و خانواده شریعت به‌طور مشخص مسئول تامین منابع مالی خواهند بود.
مالک باشگاه شریعت عنوان کرد: انتظار خاصی از متولیان ورزش و فوتبال در استان و مشهد نداریم و به طور کامل بر تکیه به توانایی مجموعه شریعت قدم خواهیم برداشت.
شربعت افزود : آقای چمنیان صحبتی با من داشتند که شهرداری این امکان را دارد که زمینی در اختیار ما قرار دهد که بعد از بهره برداری و استفاده چندساله زمین بهره برداری در اختیار شهرداری قرار بگیرد اما مخالفت کردم،شهرداری زمین بفروشد خود ما با فعالیت اقتصادی و تجاری کمپ باشگاه را ایجاد خواهیم کرد.
وی اظهار کرد: صادقانه به تیمداری ورود کردیم و به هیج وجه چشم‌داشتی نداریم.امیدوارم بتوانیم با حمایت مردم مشهد و اصحاب رسانه موفق عمل کنیم.


به وعده‌هایی که دادیم عمل خواهیم کرد

عباس چمنیان سرمربی سابق تیم ملی نوجوانان فوتبال ایران و مشاور عالی مدیر عامل باشگاه شریعت نوین در این  نشست خبری گفت :خوشحالم به واسطه تیمداری خانواده شریعت در مورد فوتبال و آینده فوتبال استان صحبت می‌کنیم،استان خراسان رضوی با پتانسیل قوی همواره بازیکنان بزرگی در فوتبال استان داشته اما در دو دهه اخیر به جایگاه واقعی خود نرسیده است. اصحاب رسانه در این مدت دغدغه فوتبال استان را داشتند و این دغدغه اصلی ما هم بود.
وی افزود : فوتبال به عنوان یک صنعت پر طرفدار در سطح دنیا شناخته می‌شود اما به طبع چالش و حواشی خاص را نیز دارد.
از سال گذشته زمزمه‌هایی در رابطه با حضور من و همکاری با باشگاه شریعت نوین وجود داشت و سه ماه فکر کردم چگونه می‌شود به این باشگاه کمک کرد، با بررسی سابقه تیم شریعت و شرایط موجود فهمیدم این تیم براساس صداقت شکل گرفته است و صادقانه پیش خواهد رفت.
چمنیان ادامه داد : همه از من شناخت دارند،سلامت و صداقت فاکتور‌های اصلی من در فوتبالو زندگی است و به هیج عنوان دوست ندارم به اعتبار خودم و خانواده شریعت آسیبی وارد شود پس به کاری که آغاز کردم ایمان دارم.
وی تصریح کرد: اصحاب رسانه پرچمدار انتقال اخبار به علاقه مندان فوتبال هستند و باید از افرادی که صادقانه در رشد و اعتلای فوتبال استان تلاش می‌کنند حمایت کنند.
چمنیان خاطرنشان کرد: در این مدت خانواده شریعت هم خوب کار کردند و به وعده‌هایی که داده بودند عمل کردند. یک حس بدبینانه وجود دارد که هرکس وارد فوتبال می‌شود بد قول است و قصد سو استفاده دارد اما خانواده شریعت را صادق دیدم و با تیمداری باشگاه شریعت نوین می‌شود به آینده این مجموعه امیدوار بود.
مشاوره مدیرعامل باشگاه شریعت گفت: چند سالی است که بین لیگ برتر و بدنه اصلی فوتبال استان خلع ایجاد شده است و در لیگ یک و لیگ دو نیم نداشتیم و تیمداری در لیگ سه هم با چالش‌های فراوان صورت گرفته است.
رویا پردازی همیشه بوده و جوابی نداده دنبال ساخت یک مجموعه باشگاهی منسجم هستیم

چمنیان در خصوص شرکت باشگاه شریعت نوین در لیگ دسته سوم فوتبال کشور گفت :این امکان وجود داشت که با خرید امتیاز در لیگ دو شرکت کنیم اما خواستیم مدارج ترقی علی رغم سختی‌های پیش رو پله پله طی شود.
وی خاطرنشان کرد: با استفاده‌ای بازیکنان فعلی و جذب بازیکنان جدید برای صعود به لیگ دو برنامه ریزی خواهیم کرد، مهم ترین مسئله اکتفا به دارایی موجود است برنامه ریزی برای حضور در رده‌های بالاتر داریم اما چشم انداز باشگاه حضور یک تیم قدرتمند در لیگ دسته یک برای سال‌های ۱۴۰۳،۱۴۰۴ خواهد بود.
مربی سابق تیم‌ملی نوجوانان اظهار کرد: حمایت از بازیکنان بی بضاعت نیز از اهداف اصلی باشگاه شریعت نوین خواهد بود همان طور که در دوسال گذشته این موضوع مورد توجه مدیران باشگاه قرار گرفته است و با تاکید مالک محترم باشگاه علاوه بر قرارداد بازیکنان بی بضاعت امکانات دیگری در اختیار خانواده این بازیکنان قرار می‌گیرد.
وی تصریح کرد : تا این لحظه هیج گونه حمایتی از سوی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی و هیات فوتبال استان نداشتیم،البته جلسه‌ خوبی با حیدری دبیر هیات فوتبال استان برگزار کردیم و قرار شد در هفته آینده جلسه‌ای با حضور ریاست هیات فوتبال استان و مدیران باشگاه شریعت نوین برگزار شود،خوشبختانه با عملکرد خوب خانواده شریعت هیچ انتظار کمک مالی نداریم و بیشتر به حمایت معنوی نیاز داریم.
چمنیان در خصوص حمایت فوتبال دوستان مشهدی از تیم شریعت نوین گفت : تبلیغات و کانون هواداران در این مقطع اهمیت زیادی ندارد
دل بستن هواداران به یک تیم به زمان نیاز دارد..باید کیفیت بالایی داشته باشیم و هواداران اگر شاهد شکل گیری یک تیم خوب و بومی باشند‌ قطعا از آن حمایت خواهند کرد.

 

برچسب ها : فوتبال

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط