15 تیر 1399 - 02:16

کد مطلب : 447066

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۹:۴۵ ۱۳۹۹/۳/۱۱

استعلام از بازرسی کل کشور درباره انتقال گل‌محمدی به پرسپولیس

رئیس هیأت مدیره و سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس گفت: باشگاه پرسپولیس از باب ماهیت و کلیت توافق صورت گرفته با باشگاه شهر خودرو، خود را متعهد می‌داند ولی صورتجلسه تنظیم شده، طبق اساسنامه، ایراد شکلی داشت.

مهدی رسول پناه، رئیس هیأت مدیره و سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در ارتباط با قرارداد با یحیی گل محمدی و دستیاران او  و تفاهمنامه با باشگاه شهرخودرو اظهار کرد: به نظر می‌رسد، از مساله‌ای که مطرح شد، برداشت دقیقی نشده است. قبل از هر چیز باید بر حسن نیت باشگاه شهر خودرو در نحوه و شرایط انتقال آقای یحیی گل محمدی و دستیاران ایشان به پرسپولیس تاکید کنم و از مدیریت باشگاه شهر خوردو هم کمال تشکر را داریم.

وی ادامه داد: آنچه مورد اشاره ما بود، این است که در اساسنامه شرکت پرسپولیس نحوه تنظیم اسناد تعهدآور برای باشگاه، تعریف و مشخص شده است. توافق با باشگاه شهر خودرو جهت این انتقال، جزو چنین اسنادی است و طبق اساسنامه تعیین شده است که اسناد تعهدآور چگونه صادر می‌شود و به امضای چه کسانی می‌رسد.

باشگاه پرسپولیس از باب ماهیت و کلیت توافق صورت گرفته با باشگاه شهرخودرو، خود را متعهد می‌داند ولی به صورتجلسه تنظیم شده از نظر شکلی و امضاهای مندرج، ایراد وارد شده است.

رسول پناه در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به این که صورتجلسه تنظیمی، از نظر شکلی و ذی‌حسابی باشگاه دچار ایراد بود، در این ارتباط از سازمان بازرسی کل کشور استعلام گرفته‌ایم.

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط