15 تیر 1399 - 02:25

کد مطلب : 447037

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۷:۱۳ ۱۳۹۹/۳/۸

قربانی: مشکل استخدامم هنوز حل نشده است

دارنده مدال برنز در رشته میکس تیراندازی با کمان بازی‌های آسیایی جاکارتا گفت: با وجود این که بیش از یک‌سال است پیگیر کارهای استخدامی خود در اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان هستم اما متاسفانه هیچ مسوولی پاسخگو نیست.

فرشته قربانی اظهار کرد: بیش از یکسال است که پیگیر کارهای استخدامی در ارگانهای مختلف و اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان هستم اما متاسفانه تا به امروز به نتیجه مثبتی دست پیدا نکردم و هیچ مسوولی در این زمینه پاسخگو نبوده است.

وی گفت: با وحود این که استخدام مدال آوران در ارگان‌های دولتی براساس بخشنامه دولت است، اما نمی دانم چرا ارگانهای دولتی در این زمینه کوتاهی می‌کنند و همکاری لازم را با مدال آوران ندارند. در حقیقت استخدام مدال آوران در ارگان‌های دولتی تنها در حد حرف است و ضمانت اجرایی ندارد.

قربانی درباره حضور دوباره خود در تیم ملی کامپوند اظهار کرد: تا زمانی که وضعیت استخدامم در اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان مشخص نشود انگیزه‌ای برای بازگشت به تیم ملی کامپوند را ندارم، البته تمریناتم را متوقف نکرده‌ام و منتظر هستم تا ببینم شرایط استخدامم چگونه خواهد شد.

دارنده مدال برنز در رشته میکس تیراندازی با کمان بازی‌های آسیایی جاکارتا اضافه کرد: طی ۵ سالی که عضو تیم ملی تیروکمان هستم بارها در بازی‌های آسیایی و جام حهانی به مدال دست پیدا کردم اما متاسفانه این مدالها ارزشی برای مسوولین ندارد و به حرفی که می‌زنند پایبند نیستند. به طوری که برای رسیدگی به مساله استخدامی در اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان بارها با دفتر معاون منابع مالی و پشتیبانی وزارت ورزش تماس گرفتم اما کسی پاسخگو نبود.

قربانی افزود: من عرق ملی به پیراهن کشورم دارم و همواره سعی کردم پرچم کشورم را در میادین مختلف به اهتزاز در بیاورم اما اگر مساله استخدامم در اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان درست نشود هر تصمیم دیگری را ممکن است بگیرم.

برچسب ها :

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط