5 خرداد 1399 - 03:55

کد مطلب : 446953

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۰۰:۰۷ ۱۳۹۹/۲/۱۱

روزی 4.25 میلیارد تومان در حساب میهایلوویچ!

رای به سود سینیشا میهایلوویچ صادر شده و او انتقام سختی از اسپورتینگ لیسبون گرفته است.

 سینیشا میهایلوویچ هم اکنون در سری آ فعالیت می کند و هدایت تیم بولونیا را بر عهده دارد. با این حال او پیش از این در پرتغال هدایت تیم اسپورتینگ لیسبون را برعهده داشت؛ اتفاقی که در تاریخ ۱۸ ژوئن ۲۰۱۸ رخ داد و سرمربی صرب هدایت یکی از مطرح‌ترین تیم‌های پرتغال را بر عهده گرفت. حضور سینیشا میهایلوویچ در اسپورتینگ لیسبون یک سناریوی بسیار عجیب بود چرا که او توسط مدیر وقت باشگاه یعنی برونو دو کاروالو به عنوان سرمربی انتخاب شد اما تنها چند روز بعد به خاطر کودتای هیئت‌مدیره از سمت خود برکنار شد. سینیشا میهایلوویچ، بعد از برکناری از هدایت اسپورتینگ از این باشگاه شکایت کرد و ۳ میلیون یورو (معادل 51 میلیارد تومان) خسارت از این باشگاه دریافت کرده است.

 

سوزا سینترا، تنها چند روز بعد به عنوان مدیر جدید اسپورتینگ لیسبون معرفی شد و در اولین اقدام میهایلوویچ را از سرمربیگری اسپورتینگ برکنار کرد تا یک رویه و روش جدید را برای باشگاه اتخاذ کرده باشد. این اتفاق در حالی برای میهایلوویچ رخ داد که او حتی یک جلسه تمرینی هم با اسپورتینگ برگزار نکرده بود.

 

بعد از اخراج ناجوانمردانه از اسپورتینگ، میهایلوویچ مراحل قانونی را طی کرد و خواستار خسارت از باشگاه پرتغالی شد. حالا این شکایت نتیجه داده و سرمربی صرب سه میلیون یورو خسارت از باشگاه اسپورتینگ دریافت خواهد کرد. همچنین نشریه آبولای پرتغال مدعی شد که این مبلغ به میهایلوویچ پرداخت شده است. در واقع سینیشا روزانه 4.25 میلیارد تومان دستمزدی گرفته که حتی دقیقه ای برایش کار نکرده است.

 

 

 

البته در فوتبال دنیا عرف اینگونه است که معمولا بسیاری از سرمربی ها در صورت عدم فعالیت قراردادشان را بخشیده و معمولا با دریافت رقمی اندک قرارداد را فسخ می کنند، اما به نظر می رسد رفتار توهین آمیز مدیران اسپورتینگ سینیشا میهایلوویچ را بر آن داشته تا انتقام بگیرد و او حالا صاحب مبلغ هنگفتی شده است.

 

ستاره سابق فوتبال یوگسلاوی و سرمربی فعلی بولونیا، در حال حاضر با شرطان خون دست و پنجه نرم کرده و البته اخبار حاکی از بهبود نسبی حال او در هفته های اخیر است.

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط