5 خرداد 1399 - 03:18

کد مطلب : 446950

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۲:۳۲ ۱۳۹۹/۲/۶

استرلینگ: پیراهن لیونل مسی را می‌خواهم

رحیم استرلینگ ستاره منچسترسیتی می‌گوید علاقه زیادی به تعویض پیراهن با لیونل مسی و داشتن پیراهن او دارد.

رحیم استرلینگ ستاره انگلیسی منچسترسیتی می‌گوید کلکسیونی از پیراهن‌های ستاره‌های فوتبال دارد ولی پیراهن لیونل مسی یکی از پیراهن‌هایی است که در حال حاضر در اختیار ندارد و علاقه‌ زیادی دارد که صاحب پیراهن بارسا با نام لیونل مسی بر پشت آن باشد.

 

 

 

استرلینگ در مصاحبه با رادیو بی‌بی‌سی در این باره گفت:" من علاقه زیادی به جمع‌آوری پیراهن دارم ولی هنوز پیراهنی را روی دیوار نصب نکرده‌ام. دلم نمی‌خواهد وقتی کسی به خانه‌ام می‌آید تنها تصورش از من این باشد که فوتبالیست هستم. بیشتر دوست دارم خانه‌ام حس و حال خانوادگی داشته باشد".

 

 

ستاره منچسترسیتی در ادامه صحبتهایش گفت:" ولی وقتی فوتبالم تمام شود و بازنشسته شوم امیدوارم تعداد زیادی پیراهن از بازیکنان بزرگ دنیا داشته باشم و بتوانم از بین آنها پیراهن‌های محبوبم را انتخاب کنم و یک اتاق اختصاصی برای نمایش جام‌ها و پیراهن‌هایم داشته باشم. مهمترین پیراهنی که دوست دارم داشته باشم پیراهن لیونل مسی است. من وقتی با بارسا بازی می‌کردیم پیراهن نیمار را گرفته‌ام. فکر کنم اولین پیراهنی که از یک نفر خواستم همین پیراهن نیمار بوده. ولی پیراهن مسی را کم دارم و خیلی دوست دارم آن را داشته باشم".

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط