8 خرداد 1399 - 19:01

کد مطلب : 446868

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۲۳:۰۲ ۱۳۹۹/۱/۱۳

ستاره فرانسوی با یوونتوس تمدید کرد

بلیز ماتوئیدی ستاره یوونتوس قراردادش را با این تیم به مدت یک فصل دیگر تمدید کرد و به این ترتیب تا تابستان 2021 بازیکن بیانکونری خواهد بود.

 بلیز ماتوئیدی، ستاره خط میانی یوونتوس قرارداد خود با این باشگاه را تمدید کرد. ماتوئیدی به این ترتیب تا تابستان 2021 بازیکن یوونتوس خواهد بود و در تورین توپ خواهد زد.

 

قرارداد ماتوئیدی 32ساله تابستان امسال به پایان می‌رسید و در صورت عدم امضای تمدید قرارداد، او از تابستان پیش رو بازیکن آزاد می‌شد و می‌توانست این باشگاه را به رایگان ترک کند. اما ماتوئیدی با تمدید یک ساله قراردادش با یوونتوس دست‌کم تا تابستان 2021 بازیکن این باشگاه ایتالیایی است.

 

 

 

با اینکه امضای تمدید قرارداد ماتوئیدی از  طرف باشگاه یوونتوس حالا به صورت رسمی اعلام شده در گزارش شش‌ماهه عملکرد باشگاه یوونتوس که به تازگی در اختیار عموم قرار گرفته مشخص است که امضای این قرارداد توسط ماتوئیدی عملا در 14 فوریه انجام شده ولی خبر آن تا امروز در اختیار رسانه‌ها قرار داده نشده بود.

 

ماتوئیدی در فصل جاری تا کنون 31 بار با پیراهن یووه بازی کرده. با شروع بحران کرونا، ماتوئیدی فرانسوی دومین بازیکن یوونتوس بعد از دانیله روگانی بود که تست کرونایش مثبت اعلام شد.

 

ماتوئیدی بعد از انتشار خبر مثبت شدن تست کرونایش گفت علائم بیماری را ندارد ولی بعد از اعلام خبر کرونا گرفتن دانیله روگانی، برای حفظ احتیاط بیشتر تصمیم گرفته تست بدهد و نتیجه تست او هم مثبت بوده است.

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط