11 خرداد 1399 - 13:51

کد مطلب : 446867

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۰:۱۲ ۱۳۹۹/۱/۱۳

وخامت بحران کرونا در اسپانیا، مانع از سر گیری لالیگا

روزنامه اسپانیایی اسپورت می گوید لالیگا در صدد از سر گیری این لیگ است ولی به دلیل وخامت بحران کرونا در اسپانیا نمی تواند این مجوز را به زودی صادر کند.

نشریه «اسپورت» کاتالونیا خبر داد سازمان لیگ برتر فوتبال اسپانیا (لالیگا) به دنبال این است تا مجوز از سرگیری تمرینات باشگاه‌ها را صادر کند اما به دلیل وخامت وضعیت موجود در اسپانیا بر اثر شیوع ویروس کرونا لالیگا نمی تواند به همین زودی دست به صدور چنین حکمی بزند. 

 

از همین‌رو، لالیگا در اولین گام می خواهد به برخی از باشگاه ها مجوز تمرین انفرادی بازیکنان در مکان های خاص را بدهد. در صورت بهتر شدن وضعیت کشور در گام دوم مجوز تمرین گروهی تیم ها در سالن های خاص صادر خواهد شد. این اقدام لالیگا به این خاطر است که می خواهد فوتبالیست ها پیش از آغاز لیگ که دست کم تا یک و ماه نیم دیگر از سرگرفته نخواهد شد، آمادگی جسمانی لازم را داشته باشند.

 

لالیگا در حال حاضر به دلیل بحران ناشی از شیوع ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاده. تا این لحظه کرونا در اسپانیا جان 8400 را نفر گرفته و مشخص نیست اوج بحران در این کشور تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. رورس، رییس شرکت مدیاپرو که یکی از شرکای پخش‌کننده تلویزیونی این رقابت‌ها است می‌گوید ممکن است لالیگا از فصل پاییز پیش رو دوباره از سر گرفته شود.

برچسب ها : لالیگا

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط