17 تیر 1399 - 23:31

کد مطلب : 446821

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۶:۱۲ ۱۳۹۹/۱/۵

دو الی سه هفته دیگر بازخواهم گشت

هری کین، ستاره انگلیسی تاتنهام مدعی شد به زودی قادر به بازگشت به میادین خواهد بود.

به تعویق افتادن مسابقات فوتبال در انگلیس بیش از هر بازیکن دیگری به سود هری کین شد و حالا او می تواند در صورت از سر گیری مسابقات دوباره در ترکیب تیمش قرار گیرد. مهاجم گلزن اسپرز مدعی شد از دو الی سه هفته دیگر مشکلی برای بازی کردن نخواهد داشت.

 

هری کین گفت: "در شرایط خوبی قرار داشته و ریکاوری من به شکل مناسبی پیش رفته است. من در حال حاضر در مرحله خوبی بوده و سخت کار می کنم، اخیرا خیلی پیشرفت داشته ام و ریکاوری من تا حد زیادی انجام شده، من فقط منتظر هستم تا ببینم چه اتفاقی در ادامه فصل رخ خواهد داد.

 

زمان بازگشت من به میادین خیلی دور نخواهد بود و به طور معمول امیدوارم که طی دو یا سه هفته آینده بتوانم به تمرینات تیم بازگردم. من در شرایط خوبی قرار داشته، تقریبا قادر به انجام همه کار هستم، اما در حال حاضر موضوع مهم افزایش آمادگی فیزیکی است.

 

وضعیت بسیار عجیبی است، هیچ کس در گذشته چنین شرایطی را تجربه نکرده، اما شما باید جنبه های مثبت ماجرا را نگاه کنید و کارهایی که در گذشته نکرده اید را حالا انجام دهید. من و خانواده ام در شرایط خوبی هستیم و من همچنان به در سالن بدنسازی و در خانه کار می کنم. ما فقط باید صبر کنیم و ببینیم چه می شود. بدیهی است همه در حال فکر کردن در مورد کرونا هستند و زمان آن رسیده که در کنار هم باشیم، من امیدوارم همه چیز درست شود."

برچسب ها : هری کین ، تاتنهام

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط