17 تیر 1399 - 23:54

کد مطلب : 446813

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۷:۵۰ ۱۳۹۹/۱/۱

کوتینیو می‌تواند با بارسلونا به روزهای اوج برگردد

ستاره سابق فوتبال برزیل از مشکل اصلی کوتینیو سخن به میان آورد و براین باور است که او می‌تواند به روزهای اوج خود برگردد.

فیلیپ کوتینیو بعد از درخشش در لیورپول بود که راهی بارسلونا شد تا به عنوان گران‌ترین خرید تاریخ این باشگاه انتخاب شود.

کوتینیو نتوانست که در بارسلونا انتظارات را برآورده کند و بعد از یک فصل و نیم به صورت قرضی از تیم جدا شد و راهی بوندسلیگا شد تا پیراهن بایرن مونیخ را بر تن کند.

کوتینو در بایرن مونیخ هم نتوانسته است که انتظارات را برآورده کند و این باشگاه آلمانی قصد ندارد که قراردادش را تمدید کند و به نظر می رسد که او به لالیگا بازخواهد گشت.

ریوالدو ستاره سابق بارسلونا و تیم ملی فوتبال برزیل درباره مشکل کوتینیو گفت: من براین باور هستم که کوتینو در لالیگا بهتر از بوندسلیگا می‌تواند بدرخشد و خود را با شرایط جدید سازگار کند چرا که سبک زندگی در برزیل بیشتر شبیه به اسپانیا است و شرایط ما با آلمان فرق می‌کند.

او ادامه داد: متاسفانه کوتینیو نه در لالیگا و نه در بوندسلیگا نتوانست بدرخشد و خود را نشان دهد. او دوباره به بارسلونا بازخواهد گشت. براین باور هستم که این بازیکن می‌تواند به روزهای اوج برگردد. مشکل او ذهنی است و باید خود را از این شراط خارج کند. او باید پاسخ منتقدان را با نمایش خوب در میدان بدهد. کوتینیو توانایی بسیار بالایی دارد و اگر از نظر ذهنی آماده باشد می‌تواند در هر تیمی بدرخشد و تاثیر گذار ظاهر شود.

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط