14 تیر 1399 - 01:11

کد مطلب : 446785

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۰۸:۳۵ ۱۳۹۸/۱۲/۲۸

پیام کرونایی سوارز

لوئیس سوارز ستاره مصدوم بارسلونا با انتشار پیامی از مردم دنیا خواست برای مبتلا نشدن و پخش نکردن ویروس کرونا تلاش کنند و بدانند که موفقیت در مبارزه با این ویروس به خودشان بستگی دارد.

لوئیس سوارز، ستاره اروگوئه‌ای بارسلونا از مردم دنیا خواست با رعایت کردن توصیه‌های بهداشتی و پزشکی مقامات مسئول برای جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس کرونا تلاش کنند. این مهاجم مصدوم بارسلونا با انتشار ویدیویی در صفحه اینستاگرام خود این نکته را به مردم یادآوری کرد که در مبارزه با این ویروس خطرناک، موفقیت دنیا به ساکنینش بستگی دارد.

 

 

 

سوارز در پیام ویدیویی خود میگوید رعایت کردن توصیه‌های دولتها و مقامات بهداشتی برای در خانه ماندن و پخش نکردن بیشتر ویروس کرونا در این روزهای حساس اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد.

 

 

 

ستاره اروگوئه‌ای بارسا در این ویدیو گفت:" سلام به همگی. من از خانه‌ام در شهر بارسلون می‌خواهم به همه شما سلام کنم و برای همه کسانی که در حال مبارزه با این ویروس هستند آرزوی قدرت و موفقیت کنم. همه باید بدانیم که بهتر شدن شرایط به خودمان بستگی دارد. اگر مراقب خودمان، نزدیکان‌مان و همه مردم باشیم از این شرایط عبور خواهیم کرد. کشورهای زیادی با این ویروس درگیر هستند و چند مورد هم در اروگوئه پیدا شده است. گوش دادن به توصیه‌ها اهمیت خیلی زیادی دارد. همه باید مراقب بهداشت باشند. اگر همه با هم با این ویروس مبارزه کنیم دوباره می‌توانیم در کنار خانواده و دوستان‌مان از زندگی لذت ببریم. فراموش نکنید که در خانه بمانید".

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط