14 فروردین 1399 - 10:31

کد مطلب : 446632

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۱:۰۳ ۱۳۹۸/۱۱/۲۹

خلیل‌زاده: استقلال خوب بازی کرد، اسکوچیچ هم این موضوع را گفت

سرپرست باشگاه استقلال گفت: ما بازی خوبی انجام دادیم و حتی اسکوچیچ که در دیدار با الاهلی کنار من نشسته بود، مطالبی را در این زمینه عنوان کرد.

 اسماعیل خلیل زاده در خصوص شکست تیم استقلال مقابل الاهلی عربستان اظهار داشت: ما مقابل الاهلی به داور باختیم. ما 6 بازیکن اصلی تیم خود را در اختیار نداشتیم ولی انصافا بازی خوبی به نمایش گذاشتیم، نه اینکه چون مسئول هستم این حرف را می زنم، حتی اسکوچیچ هم کنار من نشسته بود و بازی ما را آنالیز می کرد و مسائلی را به من می گفت. ما به داور باختیم و این داور متاسفانه پنالتی ما را هم نگرفت.

وی در خصوص بیماری برخی بازیکنان استقلال گفت: این نفرات سرماخوردگی شدیدی داشتند.در بازی شب گذشته مجیدی تمام توانش را خرج کرد و دیدید که با وجود غیبت نفرات متعدد 80 در صد بازی در اختیار ما بود. آنها 3 حمله کردند و 2 گل زدند.

خلیل زاده تصریح کرد: یک ویروسی تیم ما را گرفته و متاسفانه چند بازیکن در آخرین دقایق نتوانستند به بازی برسند. حتی این بازیکنان بعد از بازی در بیمارستانی در کویت مشغول درمان بودند.

سرپرست باشگاه استقلال در خصوص زمان بازگشت دیاباته به تهران گفت: فکر می کنم 7-8 10 روز دیگر بر می گردد. او باید درمان شود و به ایران برگردد. البته فکر می کنم قائدی در دیدار آینده حضور دارد. امروز به دوستان گفتم با او تماس بگیرند که زودتر برگردد.

وی در خصوص اینکه آیا ممکن است دیاباته مشکل پرداختی داشته باشد، گفت: خیر، قبل از اینکه به کشورش برود، کادر فنی به او مرخصی داده بود. وی مطالباتش را  قبل از سفر دریافت کرده است.

خلیل زاده در خصوص مشکلات سعید رمضانی گفت: وی روز دربی به من گفت می خواهم بنا بر دلایلی از تیم جدا شوم. وقتی از عراق برگشت، فرصت نشد حرف بزنیم. تلفنی با او صحبت کردم ولی قرار است با او جلسه بگذارم.

وی در خصوص گلایه های رمضانی نیز گفت: ما تنها تیمی هستیم که در 2 بازی با پرواز چارتر سفر کردیم و تمام دیدارهای خارجی ما هم از سی آی پی انجام شده است. لجستیک ما خیلی قوی است! اتفاقا پول CIP را هم یکی از همکاران ما پرداخت کرده است. او یک جمله ای در مورد لجتسیک گفته بود ولی من می گویم تیم ما پاداش گرفته، با چارتر رفته و ... شاید من نمی دانم کلمه لجستیک چیست ولی رمضانی به من گفت موضوعاتی هست که باید آنها را عنوان کنم.

سرپرست استقلال در خصوص اینکه آیا از حامی مالی باشگاه پولی دریافت کرده اند، گفت: تا این لحظه پولی دریافت نکردیم ولی قرار است دریافت کنیم.

وی در خصوص اینکه آیا مسئول روابط عمومی باشگاه تغییر کرده است، گفت: به احتمال زیاد این اتفاق رخ خواهد داد. 

خلیل زاده در خصوص اینکه گفته می شود برخی قراردادهای باشگاه به بیرون منتقل می شد و آیا جدایی روابط عمومی به این دلیل است، گفت: چنین مساله ای درست نیست. خود او به من گفت می خواهد جدا شود. قرار است اول با او حرف بزنم ولی بعد از صحبت های ما او هم از باشگاه جدا می شود.

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط