4 اسفند 1398 - 23:41

کد مطلب : 446535

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۲:۵۶ ۱۳۹۸/۱۱/۲۲

دیاباته پولش را گرفت و به فرانسه رفت

با اعلام باشگاه استقلال مهاجم این تیم بعد از دریافت مطالباتش صبح امروز ایران را به مقصد فرانسه ترک کرد.

شیخ دیاباته در این فصل نمایش فوق العاده ای در ترکیب استقلال داشته است اما عدم پرداخت مطالبات او باعث شد شایعاتی در مورد فسخ قرارداد این بازیکن به راه بیفتد.

اما صبح امروز شیخ دیاباته تهران را به مقصد فرانسه ترک کرد تا این شایعه به راه بیفتد که این مهاجم اهل مالی تصمیمی برای بازگشت به ایران ندارد.

با این حال رسانه رسمی باشگاه استقلال دقایقی پیش با انتشار بیانیه ای نوشت: «شیخ دیاباته، مهاجم مصدوم تیم فوتبال استقلال، پس از درخواست مرخصی کوتاه مدت جهت دیدار با خانواده‌اش، امروز صبح ایران را به مقصد فرانسه ترک کرد. حقوق او امروز توسط باشگاه استقلال به حساب دیاباته در دوبی واریز شده است.

 

شیخ دیاباته امروز برای دیدار با خانواده اش به فرانسه سفر کرد، دیداری که با واکنش های زیادی در فضای مجازی همراه بود و عده ای اینطور گمان کردند که او قصد بازگشت به ایران را ندارد.

 

شیخ دیاباته یک بازیکن حرفه‌ای و متعهد است و باوجود مشکلاتی که برای بازگشت او به تهران پس از پایان تعطیلات زمستانی و شروع دور برگشت مسابقات وجود داشت، این موضوع را به اثبات رساند. به همین دلیل انتظار می‌رود که هواداران در شرایط فعلی به شایعات بی‌اساس اهمیت ندهند. شیخ دیاباته اواخر هفته آینده به تهران بازخواهد گشت.»

 

اما این تمام ماجرا نیست چراکه عبدالرضا موسوی هم با انتشار سند پرداخت بخشی از مطالبات دیاباته اطمینان داد که این بازیکن تصمیمی برای فسخ قرارداد با این باشگاه ندارد و به زودی به ایران برخواهد گشت.

 

با این شرایط انتظار می رود شیخ دیاباته تا پایان هفته به ایران برگردد تا روند درمانی خود را از سر بگیرد.

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط