5 اسفند 1398 - 00:22

کد مطلب : 446529

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۵:۳۱ ۱۳۹۸/۱۱/۲۱

رئال سال پیش در پامپلونا پیروز نمی شد

لوکاس واسکز معتقد است رئال مادرید در شرایطی مشابه، فصل گذشته بر اوساسونا پیروز نمی شد.

رئال روز گذشته در پامپلونا توانست با وجود اینکه ابتدا با یک گل از میزبانش اوساسونا عقب افتاده بود، شکست را جبران کرده و با نتیجه پرگل 1-4 به پیروزی برسد. یک ضرب شست شخصیتی از سوی کهکشانی ها که نشان داد عزمشان برای قهرمانی لالیگا را جزم کرده اند. 

لوکاس واسکز که در این بازی توانست گل سوم رئال را به ثمر برساند، به خبرنگاران گفت:« سال گذشته ما در چنین زمینی و در شرایطی مشابه اگر عقب می افتادیم، قادر به جبران و کسب پیروزی نبودیم اما نشان دادیم که رئال به چیزی جز قهرمانی فکر نمی کند و در هر شرایطی پیروزی می خواهد. این سه امتیاز برای ما خیلی مهم بود؛ به خصوص پس از شکست از سوسیداد و حذف از کوپا دل ری که تردیدها به ما را باعث شده بود. اگر به اوساسونا می باختیم، این تردیدها بیشتر می شد و ما با پیروزی نشان دادیم که نباید به این رئال تردید داشت. خیلی منسجم و متحد کار کردیم و این یک برد تیمی بود.»

شباهت با تیم فصل 17-2016:« آن تیم، لالیگا و لیگ قهرمانان را فتح کرد ولی هر فصل داستان خودش را دارد. در لالیگا وضعیت خیلی خوبی داریم و قهرمانی در آن برای ما خیلی مهم است. همچنین روی قهرمانی چمپیونزلیگ نیز تمرکز کرده ایم.»

برچسب ها : رئال مادرید

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط