2 اسفند 1398 - 22:42

کد مطلب : 446175

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۸:۰۳ ۱۳۹۸/۱۰/۳۰

نویر در آستانه جدایی؛ از بایرن به دلیل مشکلات خانوادگی

مانوئل نویر دروازه‌بان ملی‌پوش بایرن مونیخ از همسرش جدا شده است. بر اساس این گزارش، نویر از رسانه‌ها خواسته به حریم خصوصی او احترام بگذارند.

 روزنامه آلمانی بیلد اعلام کرد مانوئل نویر، دروازه‌بان ملی‌پوش بایرن مونیخ از همسرش جدا شده است. این روزنامه در گزارش خود می‌گوید نویر از مدتی پیش با همسرش دچار اختلافات جدی بوده و این زوج مدتی هم به صورت جداگانه زندگی کرده‌اند. بیلد می‌گوید نویر از رسانه‌ها خواسته در پرداختن به این موضوع به حریم خصوصی او احترام بگذارند.

 بعد از دیدار دیروز بایرن مونیخ مقابل هرتا برلین وقتی مانوئل نویر با سوالات خبرنگاران در این باره  مواجه شد در پاسخ گفت:" من متوجهم که شما مجبورید این سوال را بپرسید ولی این مساله خصوصی است. لطفا این را درک کنید که من نمی‌خواهم در این باره صحبت کنم".

 اولین بار گزارش‌ها در این باره زمانی مطرح شد که در جریان اردوی بایرن مونیخ در قطر عکس‌هایی از نویر منتشر شد که نشان می‌داد او حلقه ازدواجش را به دست ندارد. روزنامه بیلد حتی به این اشاره کرده که نویر عکس خودش و همسرش نینا را از روی پروفایل واتس‌اپ خود برداشته.

 با انتشار این خبرها برخی رسانه‌های آلمانی می‌گویند با اینکه به نظر می‌رسید علت افت نویر در فصل گذشته مصدومیت طولانی‌مدت او بوده ولی این خبر نشان می‌دهد که شاید افت او دلیل خانوادگی هم داشته و تنها به مصدومیت مرتبط نبوده است.

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط