2 اسفند 1398 - 23:02

کد مطلب : 446167

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۹:۰۰ ۱۳۹۸/۱۰/۳۰

بایرن در یک نیمه مچ کلینزمن و نوری را خواباند

هرتا برلین دیروز در زمین خود نیمه اول بازی مقابل بایرن مونیخ را یک سر و گردن بهتر از بایرن بود ولی در نیمه دوم این باواریایی‌ها بودند که شاگردان کلینزمن را نابود کرده و از دم تیغ گذراندند.

 بایرن دیروز در برلین به مصاف هرتابرلین رفت. شاگردان یورگن کلینزمن در نیمه اول بازی به مراتب بهترین نسبت به بایرن انجام دادند ولی موفق به باز کردن دروازه این تیم نشدند تا دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن بروند. ولی بایرن در نیمه دوم تیم کاملا متفاوتی نشان داد و با ارائه یک بازی برتر موفق شد هرتا را نابود کرده و چهار بار دروازه‌اش را باز کند، بدون اینکه گلی دریافت کند.

 بایرنی‌ها در نیمه اول فصل در خانه خود در مصاف با هرتا به تساوی 2-2 دست یافته بودند هر چند در آن بازی هم فرصت‌های بی‌شماری را هدر داده و معتقد بودند تساوی نتیجه منصفانه‌ای نبوده است. به نظر می‌آید باواریایی‌ها از آن بازی برای دیدار برگشت درس‌های لازم را گرفته بودند. بایرن با این پیروزی به رتبه دوم جدول صعود کرد و حالا با لایپزیش صدرنشین چهار امتیاز اختلاف دارد.

 اما نباید از این غافل شد که شاگردان یورگن کلینزمن در نیمه اول بازی عالی‌ای انجام داده و یک سر و گردن بهتر از بایرن ظاهر شدند. بایرن در بخش عمده نیمه اول کند بازی می‌کرد ولی شاگردان کلینزمن به راحتی در زمین حرکت کرده و نقشه‌های تاکتیکی او را اجرا می‌کردند. اما ضعف در تمام‌کنندگی و ضعف در ارسال پاسهای آخر دقیق باعث شد شاگردان کلینزمن نتوانند در این نیمه به گل برسند.

 اما در نیمه دوم ناگهان شکل و شمایل بازی تغییر کرد و تماشاچیان حاضر در استادیوم المپیک برلین شاهد یک بازی مستقیم، عمودی و خشن بودند. بایرن در این نیمه بر خلاف نیمه اول با هدف و مصمم نشان می‌داد و به نظر می‌رسید هرتا برلین بر خلاف نیمه اول دچار تزلزل شده است. با توجه به نتیجه این نیمه و پیروزی 4-0 باواریایی‌ها می‌توان نتیجه گرفت که هانسی فلیک بین دو نیمه موفق شده به مراتب بهتر از یورگن کلینزمن و دستیارش الکساندر نوری کار روحیه‌دهی و تهییج بازیکنانش را انجام دهد.

 

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط