2 اسفند 1398 - 21:59

کد مطلب : 446023

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۰:۲۸ ۱۳۹۸/۱۰/۲۷

تقابل مسی و کیکه ستین در تمرین بارسا

رسانه‌های اسپانیایی در گزارش خود از تمرین روز پنج‌شنبه بارسلونا با حضور کیکه ستین، سرمربی جدید این تیم، به رابطه خوب و صمیمی بین لیونل مسی و ستین در جریان تمرین اشاره کردند.

 بارسلونا در آستانه دیدار روز یکشنبه خود مقابل گرانادا دیروز پنج‌شنبه در مقر تمرینی این باشگاه زیر نظر سرمربی جدید خود کیکه ستین یک جلسه تمرینی انجام داد. با اینکه ستین هنوز در یک بازی به صورت رسمی روی نیمکت بلوگرانا ننشسته ولی در جریان  تمرین دیروز مشخص بود که در همین مدت کوتاه او موفق شده رابطه خوبی با بازیکنان این تیم بوجود بیاورد.

 صویر لیونل مسی، کاپیتان بارسلونا که در حال گفتگوی صمیمی با استراتژیست جدید این تیم، کیکه ستین، قرار داشت بهتر از هزار متن نشان دهنده وضعیت مساعد این باشگاه بعد از تغییر بزرگ در کادر فنی است. چرا که شکی نیست وقتی هواداران باشگاه کاپیتان بزرگ خود را سرحال و شاداب و در حال خندیدن در تمرینات می‌بینند دل‌شان قرص شده و روحیه‌ای به مراتب بیشتر پیدا می‌کنند.

 اولین دیدار رسمی کیکه ستین به عنوان سرمربی بارسا روز یکشنبه در نوکمپ برگزار خواهد شد. بازی‌ای در هفته بیستم لالیگا در مقابل گرانادا. کیکه ستین سه روز پیش به عنوان سرمربی جدید بلوگرانا انتخاب شد و با این باشگاه قراردادی امضا کرد که تا تابستان 2020 ادامه خواهد داشت. او یک روز بعد در اولین حضور در باشگاه کلماتی به زبان آورد که نشان می‌داد روحیه بالایی برای شروع به کار دارد. ستین گفته بود:" من حتی در بهترین رویاهایم هم تصور نمی‌کردم که یک روز اینجا باشم".

 

 

 

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط