6 اسفند 1398 - 07:30

کد مطلب : 445943

تعداد کل نظرات : 1 نظر

تاریخ انتشار : ۲۳:۰۶ ۱۳۹۸/۱۰/۲۴

هیاهوی بی‌فایده و سوختن عیسی

با وجود جدایی آل کثیر مهاجم صنعت نفت آبادان از این تیم و با توجه به قانون نقل و انتقالات وی قادر نیست به فهرست پرسپولیس اضافه شود.

پرونده نقل و انتقالات رسمی زمستانی در نیم فصل لیگ برتر فوتبال، شب گذشته بسته شد و این در حالی است که برخی بازیکنان شامل ماده و تبصره‌های خاص می‌توانند به تیم‌های دیگری بپیوندد و شامل بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی نمی‌شوند.

طبق اعلام فریبرز محمودزاده، مسئول کمیته نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال ایران در حالی بازیکنی سهمیه آزاد (فیفا) لقب می‌گیرد که پیش از پایان فصل نقل و انتقالات، قراردادش را فسخ کرده باشد و آن را به سازمان لیگ فوتبال ایران تحویل داده باشد.

گفته می‌شود آل کثیر مهاجم مدنظر تیم فوتبال پرسپولیس تهران از تیم نفت آبادان کنار گذاشته شده است و ابهاماتی در مورد آینده او وجود دارد، اما با توجه به توضیحات محمود زاده، آل کثیر در صورتی که روز گذشته قراردادش را فسخ کرده باشد، می‌تواند در فهرست پرسپولیس قرارگیرد و در غیر اینصورت باید تا پایان فصل بدون تیم بماند.

دیدگاه بینندگان

انتشار یافته : 1

درانتظار بررسی : 1

غیرقابل انتشار : 0

Siavash
پاسخ جدید پسندیدم(1) ۱۳:۴۸ ۱۳۹۸/۱۰/۲۵

والا خیلی وبیخودی شلوغ میکنید یه بازیکن که سال گذشته درتیمش بصورت ذخیره بازی می‌کرده به تیمی رفته وبراثرشرایط خوب تیم جدید فیکس بازی کرده وتیمش هم درکورسه حالا معلوم تیم مدعی خرید این بازیکن که سال گذشته این بازیکن رابه هیچ قبول نداشته قصدش چیه خریدبازیکن برای بازی‌کردن یاشیطنت خداعاقبت همون رابخیرکنه بااین حجم بدجنسی درآخر من باشم شوتش میکردم بره تابفهمه اشتباه کرده

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط