6 بهمن 1398 - 00:35

کد مطلب : 445921

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۵:۰۱ ۱۳۹۸/۱۰/۲۴

رژیم غذایی خاص رونالدو

رونالدو به داشتن اندامی ایده آل و کاملا روی فرم مشهور است. بخش مهمی از این قضیه به رژیم غذایی خاص او بر می گردد.

رونالدو پس از 9 سال زندگی در اسپانیا و بازی برای رئال از سال گذشته راهی یوونتوس ایتالیا شد. او در تورین هم به درخشش خود ادامه داده و سعی کرده تا در 34 سالگی نیز فرم بدنی ایده آل خود را حفظ کند.

رونالدو سال هاست که بدون افت و در یک شیب صعودی به سر می برد و بخش مهمی از این موفقیت را مدیون رژیم غذایی خود است. منویی که خود او آن را جادویی می داند.

فوق ستاره پرتغالی در طول روز حتی تا شش وعده غذایی صرف می کند و غذای اصلی او را انواع ماهی تشکیل می دهند. شمشیر ماهی، ماهی تن و ماهی باکالائو از محبوب ترین غذاهای روزانه رونالدو محسوب می شوند. در این میان گوشت و اغلب مرغ نیز در منوی غذایی او دیده می شود. گوشت مرغ به دلیل پروتئین بالا و چربی کمتر بسیار محبوب رونالدو است.

 

 

 

 

 

منوی صبحانه او را بیکن، پنیر و ماست کم چرب تشکیل می دهند. او همچنین از نان تست اووکادو نیز استفاده می کند.

برای ناهار، رونالدو در بشقاب اول، مرغ و سالاد و در بشقاب دوم ماهی صرف می کند. گاهی هم سالاد ماهی تن به همراه تخم مرغ و زیتون. برای شام نیز غذای او گوشت و ماهی هستند.

 

او در طور شبانه روز هشت ساعت می خوابد و در طول عصر و زمانی که یوونتوس بازی ندارد، دست کم به 5 ساعت استراحت مشغول می شود. به اینها تمرینات بدنسازی مداوم در منزل را نیز اضافه کنید. شنا نیز یکی دیگر از فعالیت های مورد علاقه رونالدو محسوب می شود تا بدن خود را در فرم 100 درصدی نگاه دارد

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط