4 بهمن 1398 - 05:12

کد مطلب : 445879

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۳:۰۲ ۱۳۹۸/۱۰/۲۳

صیادمنش: بدشانس بودیم

مهاجم تیم ملی فوتبال امید می‌گوید بازیکنان این تیم در فرصت کوتاه به هماهنگی لازم نرسیدند.

الله‌یار صیادمنش درباره نتایج تیم ملی فوتبال امید برابر ازبکستان و کره‌جنوبی گفت: به نظرم ما در هر دو بازی خصوصا نیمه دوم بهتر از حریفان بودیم و چندین موقعیت گل داشتیم. با این وجود ناهماهنگی در تیم ما طبیعی است. حریفان ما مدت‌ها کنار هم در اردو بودند اما خود من چند روز کنار بچه ها بودم؟ سایر نفرات هم فقط یک هفته در قطر کنار هم تمرین کردند. طبیعی است که در این مدت کوتاه با هم هماهنگی لازم را نداریم. کادر فنی در این فرصت کوتاه چه کاری باید انجام بدهد؟

مهاجم تیم امید اضافه کرد: اطلاعاتی که در مورد حریفان داشتیم کاملا درست بود و با بهترین آنالیز وارد زمین شدیم اما اجرای برنامه‌های موردنظر برابر آماده‌ترین و هماهنگ‌ترین تیم‌ها سخت است. مطمئن باشید کره بهترین تیم این رقابت‌هاست. با این وجود نیمه دوم آنها از ترس تیم ما دفاع می‌کردند و کاملا برتر از حریف بودیم.

صیادمنش در پایان گفت: برای بازی سوم انگیزه داریم و می‌دانیم هنوز چیزی تمام نشده، مطمئن باشید با تمام وجود برای جبران این نتیجه می‌جنگیم. حق ما در این دو بازی حداقل چهار امتیاز بود، چون شایسته شکست ازبکستان و تساوی مقابل کره بودیم اما با بدشانسی فرصت‌ها از دست رفت.

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط