3 اسفند 1398 - 19:49

کد مطلب : 445732

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۴:۳۷ ۱۳۹۸/۱۰/۱۹

روز دوم مسابقات کشتی تختی برگزار شد

با برگزاری دیدارهای مقدماتی ۵ وزن دوم رقابت‌های کشتی آزاد جام تختی، چهره نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی مشخص شد.

روز دوم چهلمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام تختی گرامی‌داشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از صبح امروز (پنجشنبه) با مسابقات پنج وزن دوم و پایانی در سالن امام خمینی (ره) کرمانشاه آغاز شد و نفرات راه یافته به نیمه نهایی اوزان ۶۱، ۷۰، ۷۴، ۸۶ و ۹۲ کیلوگرم مشخص شدند.

نتایج مسابقات مرحله مقدماتی پنج وزن دوم کشتی آزاد جام تختی به شرح زیر است:

۶۱ کیلوگرم:

محمد ملکی - رازمیک پاپیکیان (ارمنستان)، برنده (۴ بر ۹)

داریوش حضرت قلی‌زاده (غایب) - زنورگان الکساندروف (روسیه)، برنده

علی حاج آقانیا، برنده - هئورهی کاسای (اوکراین) (غایب)

حسن عبادی، برنده - محمد رمضان پور(۴ بر ۳)

رازمیک پاپیکیان از ارمنستان - میرعلی باوفا، برنده( ۱۳ بر صفر)


۷۰ کیلوگرم:

محمدرضا سرگو، برنده - علی آقایی (۸ بر صفر)

یوسف کامرانی - مهدی یگانه جعفری، برنده (یک بر ۱۱)

گئورگ مخیان (ارمنستان)، برنده - سبحان یاری (غایب)

امیرحسین حسینی، برنده - امیررضا اکبرزاده (۴ بر یک)

محمد زمانی - آرمان آندراسیان (ارمنستان)، برنده (۴ بر ۴)

مهدی یگانه جعفری صفر - امیرحسین حسینی ۱۰( برنده با ضربه فنی)

محمدرضا سرگو، برنده - رضا مقتدر(۴ بر ۲)


۷۴ کیلوگرم:

رضا افضلی، برنده - حامد رشیدی (۶ بر صفر)

واروژان کاجویان (ارمنستان)، برنده - حمید الهیان (غایب بود)

جمال خدابنده لو، برنده - علی خانیان (۵ بر ۳)

محمد نخودی، برنده - بوریس ماکوئف از اسلواکی (غایب بود)

مصطفی حسین خانی، برنده - سعید داداشپور (۸ بر صفر)

محمدصادق فیروزپور، برنده - خاچاتور پاپیکیان (ارمنستان) (۳ بر یک)

مصطفی حسین خانی، برنده- واروژان کاجویان از ارمنستان- (۱۰ بر ۲)

محمد نخودی ۴ - رضا افضلی ۲


۸۶ کیلوگرم:

مرصاد مرغزاری - جلال زمان، برنده (۲ بر ۱۰)

گریگور گریگوریان (ارمنستان) ، برنده - زین العابدین علی مرادی (غایب بود)

محمدجواد پرنوری - هوانس میختاریان (ارمنستان)، برنده (۴ بر صفر، ضربه فنی)

مهدی حاجیلوییان - حمیدرضا علی بخشی، برنده (۲ بر ۹)

احمد بذری، برنده - محمد مرادی (۱۰ بر صفر)

اکبر سبحانی (غایب) - مهر مارکوسیان (ارمنستان)، برنده

حمیدرضا علی بخشی، برنده - گریگور گریگوریان از ارمنستان(۱۰ بر ۸)

جلال زمان، برنده - هوانس میختاریان از ارمنستان(۱۱ بر ۳)


۹۲ کیلوگرم:

محمدحسین میرباغبان، برنده - مارزپت گالستیان (ارمنستان) (۱۰ بر ۳)

محمدجواد ابراهیمی، برنده - حسین جلالی نژاد (۸ بر ۲)

عزت الله اکبری، برنده - محمدحسین فیروزپور (۱۰ بر صفر)

حسین شهبازی، برنده - هوشنگ کاظمی (۳ بر صفر)

ارشک محبی، برنده - محمد علی تبار (۷ بر صفر)

حسین شهبازی، برنده - محمدحسین میرباغبان(۳ بر ۲)

عزت الله اکبری، برنده - سینا غلامی( ۶ بر ۴)


شانس مجدد وزن ۵۷ کیلوگرم:

پوریا ترکمان - میران جابوریان از ارمنستان ، برنده(۶ بر صفر)

نفرات راه یافته به نیمه نهایی ۵ وزن دوم به شرح زیر است:

وزن ۶۱ کیلوگرم:

نورگان الکساندورف از روسیه- میرعلی باوفا سادات- علی حاج آقانیا- حسن عبادی

وزن ۷۰ کیلوگرم:

محمدرضا سرگو- امیرحسین حسینی - آرمان آندراسیان از ارمنستان- گئورگ مخیان از ارمنستان

وزن ۷۴ کیلوگرم:

مصطفی حسین خانی - محمد نخودی - جمال خدابنده لو- محمدصادق فیروزپور

وزن ۸۶ کیلوگرم:

هوانس میختاریان از ارمنستان - حمیدرضا علی بخشی - مهر مارکوسیان از ارمنستان - احمد بذری

وزن ۹۲ کیلوگرم:

حسین شهبازی - ارشک محبی - محمدجواد ابراهیمی - عزت الله اکبری

برچسب ها : جام تختی

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط