18 تیر 1399 - 03:29

کد مطلب : 445258

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۴:۲۸ ۱۳۹۸/۱۰/۹

بازداشت بازیکن لیگ برتری در فرودگاه!

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در خصوص دستگیری انس بنی‌یاسین، مدافع اردنی این باشگاه هنگام خروج از ایران توضیحاتی ارائه داد.

انس بنی یاسین مدافع تیم فولاد خوزستان در موقع خروج از کشور به دلیل همراه داشتن بیش از ده هزار دلار به همراه خود، از سوی پلیس فرودگاه دستگیر شد و باشگاه فولاد قصد دارد تا مشکل بازیکن خود را حل کند. سعید آذری اظهارکرد: انس بنی‌یاسین که در لیست فروش باشگاه قرار گرفت، برخلاف آیین‌نامه حمل بیش از ۱۰ هزار دلار از کشور، تمام ۴۷ هزار و ۵۰۰ دلاری را که از باشگاه فولاد بابت حقوق خود گرفته بود، روز شنبه با خود به فرودگاه تهران برد و به همین دلیل مسئولان مربوطه مانع از خروج وی شدند و اکنون تحت مراقبت است تا مشکلش حل شود.

 

وی افزود: این بازیکن اردنی می‌دانست که خارج کردن پول به صورت نقدی و بیش از ۱۰ هزار دلار ممنوع است ولی این کار را انجام داد که پول وی نیز در فرودگاه ضبط شد و اکنون باشگاه فولاد پیگیر مسائل قضایی مربوطه است.

 

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در پاسخ به این سوال که آیا این موضوع مشکلی برای باشگاه فولاد ایجاد می‌کند؟ گفت: خیر، مشکلی برای ما ایجاد نمی‌شود، زیرا این بازیکن می‌دانست که خروج این مقدار پول ممنوع است ولی ما در حال کمک به انس بنی‌یاسین هستیم تا مشکل‌اش حل شود.

 

وی افزود: این بازیکن بدون هماهنگی باشگاه، ۴۷ هزار و ۵۰۰ دلار را به فرودگاه برده بود و تاکید می‌کنم این موضوع هیچ ربطی به باشگاه فولاد ندارد.ما وظیفه داشتیم، تمام حقوق او را پرداخت کنیم و این کار را هم به موقع انجام دادیم و خود بازیکن است که بقیه موارد را رعایت نکرده است. بازیکن باید پولش را از طریق صرافی ترانسفر می‌کرد.

 

آذری عنوان کرد: ما شنیده‌ایم که سه روز پیش نیز بازیکن خارجی یکی از باشگاه‌های بزرگ ایران، ۳۰ هزار دلار را از طریق همین مرز خارج کرده بود و مشکلی هم برای او پیش نیامده بود. نمی‌دانم به چه صورت بوده است.

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط