2 اسفند 1398 - 21:24

کد مطلب : 444905

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۹:۲۴ ۱۳۹۸/۱۰/۲

مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی

پیروزی نفت مسجدسلیمان مقابل شاهین در 120 دقیقه

در ادامه مرحله یک چهارم جام حذفی فوتبال، تیم نفت مسجدسلیمان در 120 دقیقه مقابل شاهین شهرداری بوشهر به پیروزی رسید و به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.

 در ادامه مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی تیم نفت مسجدسلیمان از ساعت 16:45 در ورزشگاه شهید بهنام محمدی به مصاف تیم شاهین شهرداری بوشهر رفت. این مسابقه با تساوی 2 بر 2 در 90 دقیقه وقت های قانونی به پایان رسید تا به وقت های اضافه کشیده شود. در نهایت این مسابقه در پایان 120 دقیقه 3 بر 2 به سود نفت مسجدسلیمان به پایان رسید. 

این بازی دومین دیدار از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی بود. نفت مسجدسلیمان که دو مرتبه در این مسابقه از حریف عقب افتاده توانست بازگشت طلایی داشته باشد و در نهایت به پیروزی برسد. شاهین شهرداری بوشهر هم که آخرین تیم جدول لیگ برتر است نتوانست شگفتی اش را تکمیل کند و با وجود بازی خوب  و زدن دو گل در خانه حریف، در نهایت بازی را واگذار کرد و از گردونه رقابت ها حذف شد. 

پیش از این پرسپولیس صعودش را به نیمه نهایی جام حذفی با پیروزی مقابل شهرداری ماهشهر قطعی کرد.

داور:حسن اکرمی 

کمک داوران: آرمان اسعدی – هیوا بهمنی

کارت زرد: بهمن سالاری، بهروز نوروزی فر، امیرحسین موسی زاده از شاهین بوشهر، حسین ابراهیمی از  نفت مسجدسلیمان

کارت قرمز: مرتضی غلامعلی تبار( شاهین بوشهر) دقیقه 108

گل: حسن نجفی( دقیقه 24)، بهمن سالاری( دقیقه 74)  برای شاهین شهرداری بوشهر، فرزاد حاتمی( دقیقه 37- پنالتی)، حسین ابراهیمی(دقیقه 87) احمد الجبوری( دقیقه 106) برای نفت مسجدسلیمان

در دقیقه 37 فرزاد حاتمی بدون اینکه داور سوت بزند پنالتی را تبدیل به گل کرد. در این لحظه داور مشغول صحبت با بازیکنانی بود که پشت هجده قدم ایستاده بودند.

در دقیقه 2+45 هم دو بازیکن شاهین و نفت باهم برخورد کردند ودچار مصدومیت شدند. به همین دلیل بازی چند لحظه ای در وقت های اضافه متوقف شد.

نیمه دوم:

دقیقه 74 بهمن سالاری گل دوم تیم شاهین شهرداری بوشهر را به ثمر رساند و بعد از گل نیز او عکس شهید ابراهیم هادی را به نمایش گذاشت.

دقیقه 87 حسین ابراهیمی از روی ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه به زیبایی گل مساوی را وارد دروازه شاهین شهرداری بوشهر کرد. 

وقت های اضافه:

در وقت 15 دقیقه ای  اضافه اول  نیز گلی به ثمر نرسید.

دقیقه 106 احمد جبوری با عبور از مدافعان شاهین شهرداری بوشهر گل سوم تیم نفت مسجدسلیمان را به ثمر رساند. 

دو دیدار دیگر نیمه نهایی بین استقلال و سپاهان و تراکتور و مس کرمان برگزار می شود زمان برگزاری این دو مسابقه اعلام نشده است. البته بازی استقلال و سپاهان قرار بود امروز برگزار شود که به دلیل آلودگی هوای تهران این مسابقه لغو شد. 

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط