23 تیر 1399 - 12:43

کد مطلب : 443642

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۲۳:۳۰ ۱۳۹۸/۹/۱۱

موسوی: از پیروزی مقابل لوبین خوشحالم

مدافع ایرانی تیم والیبال اولیشتن لهستان گفت: از پیروزی مقابل کوپروم لوبین در لیگ لهستان بسیار خوشحال هستم.

سیدمحمد موسوی که این روزها عملکرد خوبی در تیم والیبال اولیشتن لهستان دارد و تاکنون سه بار در تیم منتخب پلاس‌لیگا قرار گرفته است در مورد آخرین بازی تیمش و پیروزی مقابل کوپروم لوبین اظهار داشت: این بازی را خیلی خوب شروع نکردیم. در توپ‌های اول خیلی مطمئن کار نکردیم و به همین دلیل ست اول را از دست دادیم.

وی ادامه داد: از ست دوم توانستیم تا حد زیادی شرایط خود را بهبود ببخشیم. در دریافت، دفاع و توپ‌های برگشتی عملکرد بهتری داشتیم و توانستیم 3 بر یک به پیروزی برسیم. از کسب این پیروزی خیلی خوشحالم، چراکه حالا با قدرت خود را برای بازی بعدی آماده می‌کنیم.

مدافع ایرانی تیم والیبال اولیشتن درخصوص دیدار هفته هشتم مقابل بیدگوشچ عنوان کرد: این تیم تاکنون موفق به کسب پیروزی در جریان بازی‌های لیگ نشده و به همین دلیل قطعاً تمام تلاش خود را به کار خواهند گرفت تا به پیروزی برسند. ما تیم خوبی داریم و تیم‌ها برای غلبه بر ما انگیزه زیادی دارند. باید حریف را تحت فشار قرار دهیم تا در نهایت سه امتیاز را به نام خود ثبت کنیم.

تیم والیبال اولیشتن با حضور سیدمحمد موسوی تاکنون موفق به کسب 6 پیروزی شده و در هفته هشتم باید مقابل تیم بیدگوشچ قرار بگیرد. تیم اولیشتن که به ارتش سبز معروف است هم‌اکنون با 16 امتیاز در جایگاه ششم جدول رده‌بندی ایستاده است.

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط