12 تیر 1399 - 11:28

کد مطلب : 443617

تعداد کل نظرات : 1 نظر

تاریخ انتشار : ۱۴:۱۱ ۱۳۹۸/۹/۱۱

پروفسور حاضر به بازگشت به پرسپولیس نشد!

فدراسیون فوتبال بسته پیشنهادی جدیدی را به برانکو ایوانکوویچ ارائه کرده اما مرد کروات که گرفتن طلبش از پرسپولیس را هدف اصلی قرار داده فعلا پاسخی به این پیشنهاد نداده است.

در حالیکه فدراسیون فوتبال ایران پیگیر فسخ قرارداد با مارک ویلموتس برای ادامه همکاری در تیم ملی است بسته جدیدی را به برانکو ایوانکوویچ پیشنهاد کرده است. مسئولان فدراسیون فوتبال قصد دارند نظر سرمربی پیشین پرسپولیس را برای عقد قرارداد با فدراسیون فوتبال پس از فسخ با سرمربی فعلی بلژیکی جلب کنند. برانکو برای نشستن روی نیمکت تیم ملی خواهان عقد قرارداد سه ساله شده و عنوان کرده است باید مطالبات او از پرسپولیس و مالیاتش بابت حضور در این تیم پرداخت شود. فدراسیون فوتبال با عقد قرارداد بلندمدت با این مربی موافقت کرده است اما به برانکو اعلام کرده تنها حاضر به پرداخت مالیات ۲۲۰ هزار یورویی اوست و طلبش را از پرسپولیس بگیرد. برانکو هنوز پاسخ مدیران ارشد فدراسیون را نداده است تا تکلیف آینده نیمکت تیم ملی را روشن کند.

این در حالی است که سرمربی پیشین پرسپولیس حاضر به بازگشت به جمع سرخپوشان پایتخت نشده و حضور در تیم ملی را اولویت خود عنوان کرده است.

دیدگاه بینندگان

انتشار یافته : 1

درانتظار بررسی : 0

غیرقابل انتشار : 0

علی
پاسخ جدید پسندیدم(0) ۱۷:۴۳ ۱۳۹۸/۹/۱۱

واقعا مضحک که کسی چند سال قبل بیندازیم بیرون بعد دوباره اون برای آمدن شرط بذاره

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط