12 تیر 1399 - 11:31

کد مطلب : 442174

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۰۹:۱۵ ۱۳۹۸/۸/۱۷

دلخوری گلر اسلاویا از مسی؛ حتی سلام هم نکرد

اگر بارسا دو روز پیش در نوکمپ برابر اسلاویاپراگ با تساوی بدون گل متوقف شد، بخش مهمی از آن را باید متوجه درخشش دروازه بان اسلاویا دانست.

 بارسلونا به یک پیروزی نیاز داشت تا تقریبا صعود خود به یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان را مسجل کند اما پشت سد اندری کولار ماند. گلر اسلاویا پراگ حداقل 5 موقعیت مسلم گلزنی را از بارسا گرفت و نقش اصلی را در به تساوی کشیده شدن بازی داشت.

 کولار بدون شک بهترین بازیکن زمین بود. او اما در پایان بازی از شیوه رفتاری ستاره های بارسا دلخور بود. کولار در این رابطه به خبرنگاران گفت:« تراشتگن در تونل ورزشگاه منتظر بود و من را که دید، خیلی گرم احوالپرسی کرد و به من به صورت ویژه ای تبریک گفت. تراشتگن گفت که مدت ها چنین درخششی از یک دروازه بان ندیده بود و اینکه از بازی با پای من هم بسیار خوشش آمده است.

تعریف و تمجید او برای من حکم یک پاداش را داشت. اینکه دروازه بانی به بزرگی تراشتگن از شما تعریف کند، حس فوق العاده ای دارد. دیگر بازیکنان بارسا از جمله مسی بدون توجه به ما رد شدند و به رختکن رفتند. حتی یک سلام و خوش و بش ساده هم نکردند؛ در حالی که خیلی از ما منتظرشان بودیم تا پیراهن های مان را با یکدیگر تعویض کنیم. انتظار رفتاری متفاوت از مسی و ستاره های بارسا داشتیم.»

 

 

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط