8 خرداد 1399 - 11:28

کد مطلب : 442118

تعداد کل نظرات : 2 نظر

تاریخ انتشار : ۱۰:۴۳ ۱۳۹۸/۸/۱۶

اینفانتینو و ادامه پیگیری حضور زنان در ورزشگاه‌ها ایران

رییس فیفا به دنبال پیگیری برای حضور زنان ایرانی در تمتمی ورزشگاه‌های کشور است و به ایران می‌آید.

فدراسیون فوتبال ایران بعد از توافقی که با فیفا داشت به این نتیجه رسید که در بازی های ملی زمینه را برای حضور زنان در ورزشگاه مهیا کند. یک منبع نزدیک به فیفا در گفت و گویی که با فرانس فوتبال داشت اعلام کرد که اینفانتینو رئیس فیفا در نامه‌ای که به فدراسیون فوتبال ایران زده، اعلام کرده که به زودی راهی تهران می‌شود تا وضعیت حضور زنان را در ورزشگاه‌ها از نزدیک پیگیری کند.

هنوز زمان دقیق سفر اینفانتینو مشخص نیست اما دلیل اصلی این سفر بررسی وضعیت حضور زنان در ورزشگاه است تا جایی که رئیس فیفا اعلام کرده که دوست دارد خودش در ورزشگاه در نزدیکی زنان بنشیند.

فیفا به دنبال این است که علاوه بر بازی‌های ملی در بازی های لیگ ایران هم به زنان این اجازه داده شود که راهی ورزشگاه شوند.

دیدگاه بینندگان

انتشار یافته : 2

درانتظار بررسی : 0

غیرقابل انتشار : 0

محمود
پاسخ جدید پسندیدم(0) ۱۷:۱۱ ۱۳۹۸/۸/۱۷

قابل توجه اونایی که باور ندارند جلو غرب یک قدم عقب بری اونا یه قدم جلوتر میان. اونایی که فکر می کنن یه چیزی بدیم کار تمومه و با غرب به تفاهم میرسیم عرض میکنم زهی خیال باطل، برید جلو، یه روزی خواهید دید، همه چی تونو گرفتن شدید یه توخالی بی هویت هیچی هم بهتون ندادن.

نرگس
پاسخ جدید پسندیدم(0) ۲۲:۱۰ ۱۳۹۸/۸/۱۶

چرا باید بخاطر ترس از اینفانتینیو و فیفا پا روی عقایدمون بزاریم؟ چرا جلوی ترامپ و امریکا و تحریم ها و تهدیدها قد خم نمیکنیم ولی جلوی فیفا و امثال اینفانتینیو کوتاه می اییم من واقعا متاسفم که اینقدر راحت اجازه میدیم فیفا برای کشور ما تصمیم بگیره

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط