8 خرداد 1399 - 15:41

کد مطلب : 441962

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۹:۴۶ ۱۳۹۸/۸/۱۳

ادامه اتفاقات عجیب در لیگ برتر

از پاشیدن مایع خاص! روی خط دروازه‌ تا به اهتزاز درآمدن پرچم کشور همسایه!

هنوز عرق اتفاقات عجیب و غریب دیدار هفته قبل تراکتور و استقلال خشک نشده که امشب در اهواز، حواشی جدیدی رقم خورد و لیگ برتر فوتبال ایران را تحت تاثیر قرار داد.

دقایقی قبل از آغاز دیدار تیم‌های فولاد و پرسپولیس در فولاد‌آره‌نا، یکی از اعضای باشگاه فولاد به سمت دروازه تیمش رفت و با ریختن ادرار، به نوعی دروازه فولادی‌ها را طلسم کرد تا به کمک جادو! از شکست اهوازی‌ها در برابر شاگردان کالدرون جلوگیری کند.

البته در نهایت هم این محتویات هم نتوانست به داد فولاد برسد و پرسپولیس موفق شد با تک گل ترابی از روی نقطه پنالتی، فولاد را شکست دهد.

حاشیه مهمتر این بازی اما روی سکوها رقم خورد، جایی که باز هم شاهد به اهتزاز درآمدن پرچم یکی از کشورهای همسایه در ورزشگاه‌های لیگ برتر بودیم. هفته گذشته تکان دادن پرچم ترکیه، تشویق اردوغان و سلام نظامی برخی از هواداران تراکتور جنجال زیادی به پا کرده‌بود و حالا شاهد اتفاقی از این جنس، در خوزستانی هستیم که ۸ سال دلیرانه از خاک کشور در برابر عراق دفاع کرد تا ذره‌ای از آن کم نشود.

نکته عجیب نهایی اما در دقایق پایانی این دیدار رقم خورد. پرتاب مواد منفجره در فولاد‌آره‌نا سبب شد تا خورشیدی، داور مسابقه بازی را متوقف کند!

مشخص نیست دقیقا سیستم‌های امنیتی که فدراسیونِ مهدی تاج برای نصبش ۱ ماه لیگ را به تعویق انداخت، چه زمانی قرار است به کار بیایند!

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط