9 خرداد 1399 - 00:28

کد مطلب : 440712

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۹:۰۰ ۱۳۹۸/۷/۲۵

ستاره رئال مادرید ال کلاسیکو را از دست می دهد؟

گرت بیل ستاره ولزی رئال مادرید دو دیدار هفته آینده این تیم مقابل مایورکا و گالاتاسرای را از دست خواهد داد و حضورش در دیدار ال‌کلاسیکو نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد.

از ابتدای فصل مصدومیت های پیاپی بازیکنان رئال مادرید کار را برای این تیم و زین الدین زیدان دشوار کرده است. همچنین وقفه بازی های ملی و مصدوم شدن بازیکنان رئال در ترکیب تیم‌های ملی کشورشان به دردسری جدید برای کهکشانی ها تبدیل شده است.


یکشنبه گذشته از سری مسابقات مقدماتی یورو 2020 دو تیم ولز و کرواسی به مصاف یکدیگر رفتند. در این دیدار که با نتیجه تساوی به پایان رسید، گرت بیل و لوکا مودریچ دو ستاره باشگاه رئال مادرید، کار خود را با مصدومیت به اتمام رساندند.

 

در این بین مصدومیت لوکا مودریچ خیلی جدی به نظر نمی رسد اما گرت بیل قطعاً دو بازی هفته آینده رئال مادرید مقابل مایورکا و گالاتاسرای را از دست خواهد داد. همچنین حضور او در مسابقه حساس ال کلاسیکو در هاله ای از ابهام قرار دارد.


گرت‌بیل روز چهارشنبه و پس از بازگشت از کاردیف به مادرید در تست پزشکی رئال ‌شرکت کرد و پس از آن مشخص شد که او باید به مدت یک هفته تا ۱۰ روز ریکاوری خود را انجام دهد.
این ستاره ولزی و ۳۰ ساله رئال مادرید پس از انجام بازی هفته آینده این تیم مقابل گالاتاسرای در لیگ قهرمانان اروپا بار دیگر توسط پزشکان معاینه خواهد شد تا حضور یا عدم حضورش در دیدار حساس مقابل بارسلونا مشخص شود.

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط