8 خرداد 1399 - 16:52

کد مطلب : 440503

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۲۲:۲۲ ۱۳۹۸/۷/۲۲

پشت پرده جواب "نه" کریمی به شاهین و گل‌گهر

علی کریمی به پیشنهاد سرمربی‌گری گل‌گهر و شاهین بوشهر، نه گفت.

ظهر امروز، سرپرست شاهین شهرداری بوشهر هم مثل گل‌گهری‌ها اعلام کرد علی کریمی با وجود اینکه مذاکراتی با این تیم داشته و در لیست گزینه‌های جایگزینی عبدالله ویسی بوده، به پیشنهاد بوشهری‌ها پاسخ منفی داده‌است.

واقعیت ماجرا این است که کریمی تاکنون در عرصه مربی‌گری برخلاف دوران بازی، ابدا کارنامه خوبی از خود به جای نگذاشته و با پذیرش هدایت تیم‌هایی که از ابتدا مشخص بوده در بهترین حالت به بقا در لیگ برتر می‌رسند، نام خود را در کنار مربیانی همچنان درخشان، پیروانی، مظلومی، عنایتی، خداداد و حتی مرفاوی قرار داده‌است.

به همین خاطر علی کریمی تصمیم گرفته تنها در صورتی به لیگ برتر و عرصه مربی‌گری برگردد که با پیشنهادی خوب از تیمی باکلاس مواجه شود.

نفت تهران و سپیدرود رشت از جمله تیم‌هایی بودند که با کریمی به سرمنزل مقصود نرسیدند و حتی در رشت علاقه‌مندان به فوتبال دل چندان خوشی از او ندارند، زیرا مارادونای سابق آسیا گرچه در سال نخست، این تیم را در لیگ برتر حفظ کرد، اما در سال دوم وقتی در قامت مالک-مربی به این تیم بازگشت، نه تیم خوبی را در نیم‌فصل جمع و جور کرد، نه حتی در بزنگاه پای تیمش ایستاد و با رها کردن تیم، یکی از مسببان اصلی سقوط تنها نماینده گیلان در لیگ برتر نام گرفت.

#علی_کریمی
#سپیدرودرشت
#شاهین_بوشهر

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط