14 خرداد 1399 - 03:22

کد مطلب : 438700

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۹:۰۰ ۱۳۹۸/۶/۲۸

ناواس: از رئال مادرید کینه به دل ندارم

کیلور ناواس، دروازه‌بان پاری سن ژرمن که سالها در رئال مادرید بازی می‌کرد بعد از پیروزی 3-0 PSG بر رئال می‌گوید علیه رئال مادرید کینه‌ای ندارد.

 کیلور ناواس، دروازه‌بان ملی‌پوش کاستاریکایی که بعد از سالها در رئال مادرید تابستان امسال به پاری سن ژرمن ملحق شد دیشب برای اولین بار با پیراهن PSGمقابل تیم سابقش ایستاد. ناواس در این بازی که با پیروزی 3-00 پاریسی‌ها به پایان رسید دروازه‌اش را بسته نگه داشت هر چند هم‌تیمی‌های سابق او مزاحمت چندان جدی‌ای روی دروازه او ایجاد نکردند.

 

با اینحال ناواس در پایان بازی گفت بازی مقابل رئال مادرید برایش عجیب بوده ولی تاکید کرد که علیه رئال کینه‌ای به دل ندارد.

 

ناواس در این باره گفت:" بازی کردن مقابل هم‌تیمی‌های سابقم برای من عجیب بود ولی ما حرفه‌ای هستیم و حالا برای من روشن است که خانه‌ام کدام تیم است و از این بابت مشکلی ندارم".

 

دروازه‌بان پاری سن ژرمن در ادامه گفت:" وقتی وارد تونل شدم و هم‌تیمی‌های سابقم را دیدم وضعیت عجیبی را تجربه کردم. من همیشه آن طرف، در سمت آنها بودم. چه تجربه‌هایی که با هم از سر نگذرانده بودیم. ولی من علیه هیچکس کینه ندارم و در مادرید دوستان زیادی دارم. من بسیاری از هم‌تیمی‌های سابقم را تحسین می‌کنم و دوستی ما تا وقتی زنده هستیم پابرجا خواهد بود".

 

ناواس درباره اینکه آیا توصیه‌ای به سرمربی‌اش توماس توخل درباره راه‌های شکست رئال کرده یا نه گفت:" نیازی نیست که من به او توصیه بکنم. توخل نیازی ندارد که کسی چیزی به او بگوید. او فوتبال را خیلی خوب می‌خواند".

برچسب ها : کیلور ناواس

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط