28 بهمن 1398 - 13:00

کد مطلب : 438174

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۶:۴۱ ۱۳۹۸/۶/۱۹

کاستا: رویای گریزمان بازی کنار مسی بود

 دیگو کاستا معتقد است که نباید گریزمان را به خاطر رویای بازی کنار مسی سرزنش کرد.  

آنتوان گریزمان ستاره فرانسوی اتلتیکو تابستان امسال به بارسلونا پیوست. جدایی او یک سال پس از تصمیم وی برای رد پیشنهاد بارسا و تمدید با اتلتیکو رخ داد که واکنش تند هواداران اتلتیکو را در پی داشت؛ به طوریکه لوح گریزمان در خارج از ورزشگاه واندا متروپولیتانو پیش از هر بازی اتلتیکو از سوی هواداران تخریب می شود.

 دیگو کاستا ستاره جنجالی اتلتیکو در واکنش به موج جدید ضد گریزمان در اتلتیکو گفت:« هرگز سعی نکردم او را برای ماندن متقاعد کنم چرا که هر بازیکن در تعیین آینده خود مختار است. او با فرانسه قهرمان جهان شده و من هم سال 2014 با اتلتیکو فاتح لالیگا شدم. وقتی من شرایط برای ترک اتلتیکو را مساعد دیدم، این کار را انجام دادم. در اتلتیکو بسیار راحت بودم ولی تصمیم گرفتم به چلسی بروم پس حالا نمی توانم گریزمان را به خاطر پیوستنش به بارسا مواخذه کنم.»

 

کاستا در ادامه گفت:« البته قبول دارم پس از اتفاقات سال گذشته، جدایی او برای هواداران دردناک بود و شاید بهتر بود او به شیوه ای دیگر جدا می شد. معتقدم اگر گریزمان سال گذشته به بارسا می رفت، اتفاقات کنونی را شاهد نبودیم. می دانم که رویای او بازی کنار مسی و همچنین سوارز بود و نمی توان او را به این خاطر سرزنش کرد. گریزمان یک فضای جدید و یک چالش متفاوت می خواست. او همیشه در رختکن فضایی شاد ایجاد می کرد و امیدوارم در تیم جدیدش این حس خوب را از دست نداده باشد.»

 

 

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط