5 اسفند 1398 - 17:53

کد مطلب : 437174

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۴:۱۵ ۱۳۹۸/۶/۱

اخراج مستقیم وین رونی در لیگ MLS

وین رونی، ستاره سابق منچستریونایتد و بازیکن فعلی دی‌سی یونایتد در لیگ MLS آمریکا به دلیل ضربه زدن به صورت بازیکن حریف با دریافت کارت قرمز مستقیم اخراج شد.

وین رونی ستاره سابق منچستریونایتد و تیم ملی انگلیس که در حال حاضر در تیم دی‌سی یونایتد آمریکا در لیگ MLS این کشور بازی می‌کند تنها چند روز بعد از توهین به یکی از داوران این لیگ در آخرین بازی دی‌سی یونایتد به دلیل ضربه زدن به صورت بازیکن حریف با دریافت کارت قرمز مستقیم از زمین اخراج شد.

 درگیری‌های رونی در روزهای اخیر در حالی انجام می‌شود که او آخرین روزهای حضورش در فوتبال باشگاهی آمریکا را پشت سر می‌گذارد و پس از پایان فصل لیگ MLS راهی انگلیس خواهد شد تا از ماه ژانویه به عنوان بازیکن- مربی در دربی کاونتی مشغول به فعالیت شود.

 جدیدترین حرکت تعجب‌برانگیز وین رونی در آمریکا در جریان شکست 2-1 دی‌سی یونایتد مقابل نیویورک ردبولز اتفاق افتاد.

 در دقیقه 21 مسابقه زمانی که تیم حریف صاحب ضربه کرنر شده بود، وین رونی در زمان دفاع در حال کشمکش با کریستین کاسرس بازیکن حریف دیده شد. با نزدیک شدن توپ وین رونی در حالتی که عمدی به نظر می‌رسید با آرنج خود به صورت کاسرس کوبید. بازیکن حریف بلافاصله روی زمین افتاد و از درد به خود می‌پیچید.

 با به صدا درآمدن سوت داور و توقف بازی، تیم پزشکی وارد زمین شده و مشغول چک کردن علائم حیاتی کاسرس شد و داور مسابقه هم به کنار زمین رفته و صحنه را از نمایشگر تلویزیونی تماشا کرد. بعد از بررسی صحنه با داوران VAR، داور وسط به میدان بازگشت و کارت قرمز را مستقیما به رونی نشان داده و او را از زمین اخراج کرد.

 رونی به خاطر این تصمیم به داور اعتراض می‌کرد ولی داور مسابقه دائما آرنج خود را نشان می‌داد تا به او بفهماند که صحنه را به دقت مشاهده کرده و از آرنج کوبیدن عمدی او به حریف اطمینان پیدا کرده است.

 

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط