22 مهر 1398 - 14:25

کد مطلب : 434133

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۸:۱۰ ۱۳۹۸/۴/۲۰

یونیورسیاد 2019 ایتالیا؛

مدال برنز بخشی و میرحسینی قطعی شد/ جوادی حذف شد

در ادامه مسابقات تکواندو یونیورسیاد دانشجویان جهان دو نماینده کشورمان ضمن صعود به دیدار نیمه نهایی مدال برنز خود را قطعی کردند.

در ادامه سومین روز از رقابت‌های تکواندوی یونیورسیاد دانشجویان جهان در ایتالیا، امروز(پنجشنبه) ملیکا میرحسینی و امیر محمد بخشی با برتری در مرحله یک‌چهارم نهایی ضمن صعود به دیدار نیمه‌نهایی مدال برنز خود را قطعی کردند و پریسا جوادی با شکست از ادامه مسابقات بازماند.

در وزن 74- کیلوگرم، امیر محمد بخشی با برتری 25 بر یک در پایان راند دوم مقابل وجتوویسز از لهستان کار خود را با پیروزی قاطعانه آغاز کرد. در ادامه و در مرحله یک‌هشتم نهایی دینگو آردیان پرایوگو از اندونزی  در مقابل بخشی حاضر به مسابقه نشد تا نماینده کشورمان به دور بعد صعود کند.

نماینده وزن 74- کیلوگرم تکواندو ایران در مرحله یک‌چهارم نهایی نیز با نتیجه 20 بر 9 مقابل جانگهون دوون از کره‌جنوبی به برتری دست یافت تا ضمن صعود به دیدار نیمه‌نهایی، مدال برنز خود را قطعی کند.

همچنین در رقابت‌های بانوان ، ملیکا میرحسینی نماینده وزن 73- کیلوگرم ایران ابتدا با نتیجه 7 بر 6 از سد مارینه از اتریش گذشت و در ادامه مقابل سسیلیا کاسترو از اسپانیا در مرحله یک‌هشتم نهایی با نتیجه 7 بر 3 پیروز شد.

میرحسینی در دیدار یک‌چهارم نهایی نیز با نتیجه 14 بر 5 از سد تینگ هسیا از چین تایپه گذشت تا او نیز مانند بخشی با قطعی کردن مدال برنز در دیدار نیمه‌نهایی به میدان برود.

در رقابت‌های وزن 62- کیلوگرم، پریسا جوادی پس از برتری 19 بر 18 مقابل فیتریانا یوسف از اندونزی، در دیدار یک‌هشتم نهایی پس از تساوی 6-6 مقابل یولیا توروتینا از روسیه در راند طلایی مغلوب شد تا از ادامه مسابقات بازبماند.

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط