23 مهر 1398 - 15:02

کد مطلب : 432556

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۲۳:۲۰ ۱۳۹۸/۳/۲۸

واکنش باشگاه بارسلونا به شایعه بازگشت نیمار

یک بار دیگر شایعات بازگشت نیمار به بارسلونا به سوژه خبری داغ رسانه های کاتالونیا بدل شده است.

 از مدت ها پیش گفته می شد که نیمار از حضور در پی اس جی پیشیمان است و دوست دارد به لالیگا برگردد. مدتی از رئال به عنوان مقصد او در صورت بازگشت به لالیگا نام برده می شد و اخیرا گفته می شود که نیمار تمایل دارد به بارسلونا بازگردد.

 او که تابستان 2017 با قراردادی به ارزش 222 میلیون یورو، بارسا را به مقصد پی اس جی ترک کرد و حواشی زیادی را نیز باعث شد، ممکن است یک بار دیگر پیراهن آبی اناری را به تن کند. این در حالی است که او از بارسا به خاطر پرداخت نشدن پاداش تمدیدش در سال 2016 شکایت کرده و بارسا نیز علیه نیمار، پرونده قضایی باز کرده است.

امروز نشریه موندودپورتیوو ادعا کرد که بارسا در صورتی برای بازگرداندن نیمار تلاش خواهد کرد که از یک طرف ناصر الخلیفی، مدیر پی اس جی حاضر به مذاکره شود و از سوی دیگر، این بازیکن رسما از بارسا و هوادارانش عذرخواهی کند.

الخلیفی با مصاحبه روز گذشته خود با فرانس فوتبال، به شکل غیرمستقیم گفت که راه را برای خروج نیمار و هر بازیکن ناراضی دیگر بازخواهد کرد اما قطعا نباید انتظار داشت که رقم انتقال، کمتر از 222 میلیون یورو باشد.

 جوزپ ویوس، سخنگوی باشگاه بارسلونا در واکنش به این شایعات گفت:« ما در مورد بازار نقل و انتقالات صحبت نمی کنیم؛ چرا که علاقه ای به این موضوع نداریم. اگر در مورد یک بازیکن یا چند تای دیگرحرف بزنیم، بی احترامی به باشگاه های شان خواهد بود. من احتمال چیزی را رد نمی کنم ولی نمی خواهم مشخصا از بازیکنی صحبت کنم. پشت درهای بسته در مورد اهداف نقل و انتقالاتی حرف خواهیم زد.»

 گریزمان:« اظهارات نایب رئیس اتلتیکو که گفت گریزمان به بارسا خواهد رفت، برایم قابل درک بود. من فقط در مورد بازیکنی که در بارسا حضور دارد و انتقالش نهایی شده، حرف خواهم زد. قرار نیست از کارهایی که قرار است انجام دهیم، حرفی زده شود.»

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط