23 مهر 1398 - 14:35

کد مطلب : 432520

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۴:۲۹ ۱۳۹۸/۳/۲۸

محدودیتی برای دورگه‌ها نداریم

استیلی:با حضور مجیدی پیش زمینه ذهنی در مورد بازیکنان وجود ندارد

مدیر تیم ملی فوتبال امید گفت: با آمدن فرهاد مجیدی هیچ پیش زمینه ذهنی وجود ندارد و همه نفرات به خوبی با یکدیگر مقایسه می شوند تا بر اساس نیازی که داریم بهترین ها به اردوی بعدی ما در تیرماه دعوت شوند.

 حمید استیلی با بیان این مطلب گفت:خوشبختانه اردوی بسیار خوبی داشتیم و به مدت 3 روز عملکرد کلیه نفرات را زیر نظر گرفتیم. کادر فنی هم از شرایط اردو راضی بودند خصوصا با توجه به اینکه برخی از این بازیکنان قبلا دعوت نشده بودند. سعی کردیم بسیاری از بازیکنان شاغل در لیگ های دسته اول و دوم حتی لیگ امیدها را در این اردو دعوت کنیم و عملکرد آنها را مورد ارزیابی قرار بدهیم که فکر می کنم موفقیت آمیز بود.به نظر من قطعا تعدادی از بچه هایی که در این اردو دیدیم می توانند به ما کمک کنند و با توجه به نیازهای کادر فنی دعوت می شوند.

استیلی اضافه کرد:از امروز سایر نفرات از لیست دوم وارد اردو می شوند ، بازیکنانی که تقریبا یک سال است در کنار هم هستیم و تجربه حضور در بازی های متعدد بین المللی را داشته اند. با این وجود حالا و با آمدن فرهاد مجیدی هیچ پیش زمینه ذهنی وجود ندارد و همه نفرات به خوبی با یکدیگر مقایسه می شوند تا بر اساس نیازی که داریم بهترین ها به اردوی بعدی ما در تیرماه دعوت شوند.رقابت در شرایط عادلانه وجود دارد و دست کادر فنی برای انتخاب بازیکن در پست های مختلف باز است.
مدیر تیم امید همچنین در خصوص بازیکنان دورگه ایرانی شاغل در فوتبال اروپا گفت:فکر می کنم به خوبی ثابت کرده ایم که برای ما هیچ تفاوتی در این بین وجود ندارد. بازیکنان دورگه زیادی به ما معرفی می شود که ابتدا شرایط قانونی و سنی آنها را بررسی می کنم. اگر بازیکنی شرایط لازم را داشته باشد و عملکردش هم مورد تایید قرار بگیرد هیچ محدودیتی نداریم. در اردوهای قبلی هم نفراتی با این شرایط دعوت شدند و این‌بار هم شاهد حضور دو بازیکن دیگر هستیم. اگر باز هم نفراتی هستند که کیفیت و شرایط لازم را دارند می توانیم آنها را دعوت کنیم چرا که می خواهیم بهترین ها برای حضور در تیم امید انتخاب شوند.

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط