23 مهر 1398 - 15:01

کد مطلب : 432516

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۳:۵۰ ۱۳۹۸/۳/۲۸

شمسایی: ژاپن و تایلند همیشه دو رقیب سنتی ایران در مسابقات بودند

عضو کمیته فنی و توسعه فوتسال فوتبال ساحلی گفت: تیمهای ملی فوتسال ژاپن و تایلند همیشه رقیبان سنتی ایران هستند.

وحید شمسایی در مورد شرایط تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال در مسابقات قهرمانی آسیا  که در تبریز در حال برگزاری است گفت: تیم ملی زیر ۲۰ سال شاکله تیم ملی بزرگ سالان است و این تیم دارای بازیکنان  جوان و با انگیزه است و در ۲ دیدار گذشته که با تیم‌های هنگ کنگ و افغانستان داشتند با غلبه بر آنها به خوبی توانستند به مرحله یک چهارم صعود کردند. 

شمسایی گفت:  در مورد بازی اول با  هنگ کنگ من از این تیم عملکرد خوبی را شاهد نبودم  و حرف خاصی در رابطه با این تیم ندارم. اما تیم افغانستان، به دلیل اینکه بازیکنانش در ایران بزرگ شده اند و به  فوتسال ایران آشنایی کافی داشتند ما بازی سختی در مقابل این تیم داشتیم که خدارا شکر بازیکنان تیم ملی به خوبی توانستند این تیم را هم پشت سر بگذارند و به مرحله بعد صعود کنند.

کاپیتان سابق تیم ملی فوتسال گفت:  زمانی که من در تبریز حضور داشتم متوجه شدم سرمربی تیم‌های ملی بزرگ سالان تایلند،اندونزی ،ژاپن و یتنام حضور دارند این موضوع نشان دهنده این است که این مسابقات برای کشورهای شرکت کننده آسیایی مهم است و همچنین این موضوع نشان دهنده پیشرفت فوتسال در آسیاست و همه کشورها به دنبال توسعه این ورزش هستند.

 عضو کمیته فنی توسعه فوتسال  و فوتبال ساحلی در مورد لبنان حریف ایران در مرحله یک چهارم نهایی گفت: تیم ملی زیر ۲۰ سال لبنان  نمی‌تواند حریف سرسختی برای تیم ما باشد امیدوارم که بازیکنان زیر ۲۰ سال ما به توصیه‌های کادر فنی خوب گوش دهند و بدون استرس بازی کنندو به راحتی به مرحله نیمه نهایی صعود کنند.

وی گفت:  تیم‌های ملی فوتسال ایران  همیشه در آسیا ۲ رقیب سنتی دارند که تایلند و ژاپن هستند. اما من در این دوره  متوجه شدم که فوتسال در آسیا پیشرفت خوبی داشته و اندونزی ویتنام تیم بسیار خوبی را وارد این مسابقات کرده و در حال حاضر مدعی هم هستند البته تمام تیم‌های صعود کننده به مرحله  یک چهارم خوب هستند اما با توجه به مرحله حذفی فقط ۴ تیم می‌تواند به مرحله پایانی صعود کنند.

 وی در پایان گفت: همه ما باید  با توجه به جوان بودن تیم ملی زیر ۲۰ سال  از این تیم دفاع کنیم و انرژی مثبت به این تیم تزریق کنیم  تا به امید خدا به مرحله پایانی مسابقات صعود  و مجددا قهرمان آسیا شوند.

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط