28 مرداد 1398 - 01:47

کد مطلب : 430295

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۶:۳۶ ۱۳۹۸/۲/۲۵

عملیات سخت استقلال برای تمدید قرارداد با پاتوسی

مدیران استقلال برای قطعی کردن قرارداد هافبک اهل آفریقای جنوبی خود عملیات سختی را پیش رو دارند.

آیاندا پاتوسی در ابتدای نیم فصل دوم در ازای دریافت ۵۰ هزار دلار پول با استقلال قرارداد امضا کرد هر چند که این باشگاه ۷۰ هزار دلار بابت رضایتنامه به باشگاه کیپ تاون آفریقای جنوبی پرداخت کرد.

 قرارداد پاتوسی با استقلال در نیم‌فصل به صورت قرضی بسته شد و برای اینکه این قرارداد برای فصل بعد حالت قطعی به خود بگیرد باشگاه استقلال باید ۳۰۰ هزار دلار به باشگاه کیپ تاون پرداخت کند و البته دویست هزار دلار هم پول به خود این بازیکن بدهد.

 استقلالی ها برای اینکه بتوانند پاتوسی را به صورت دائم در اختیار داشته باشند باید هرچه زودتر ۳۰۰ هزار دلار برای رضایت نامه پاتوسی به این باشگاه آفریقای جنوبی پرداخت کنند اما در روزهایی که مدیران باشگاه در حال توافق با وینفرد شفر سرمربی سابق خود هستند تا بتوانند قرارداد او را فسخ کند تامین این مبلغ به هیچ عنوان کار ساده ای نمی تواند باشد.

 البته پاتوسی بهترین بازیکن نیم فصل دوم استقلال بوده که تمدید قرارداد با او خواسته عمومی هواداران این باشگاه است و برای اینکه اتفاقی که فصل گذشته برای مام تیام افتاد برای این بازیکن رخ ندهد مدیران باشگاه باید هرچه زودتر مبلغ رضایتنامه این بازیکن را تامین کنند.

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط