29 خرداد 1398 - 06:09

کد مطلب : 427564

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۰:۴۹ ۱۳۹۸/۱/۲۶

ساری: چلسی در عرض چند دقیقه بازی را از دست داد

سرمربی چلسی می‌گوید عدم تمرکز لازم در عرض چند دقیقه باعث شد که این تیم برابر لیورپول شکست خورد.

 چلسی که برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا تلاش می‌کند، در دیداری خارج از خانه به دیدار لیورپول رفت و با دو گل شکست خورد تا سرنوشت کسب سهمیه همچون قهرمانی در لیگ برتر به هفته‌های پایانی کشیده شود.

مائوریسیو ساری سرمربی ایتالیایی چلسی بعد از این دیدار گفت: متأسفانه در عرض چند دقیقه در نیمه دوم، دو بار دروازه تیم ما باز شد. خیلی راحت بازی را از دست دادیم. یک لحظه غفلت سبب شد تا لیورپول دروازه ما را باز کند و در ادامه گل دوم بازی را نیز وارد دروازه کرد تا خیال خود را بابت برد راحت کند. برای گل دوم بدشانس بودیم. البته به صلاح بابت این گل زیبا تبریک می‌گویم. اگر بازی با همان یک بر صفر جریان پیدا می‌کرد می‌توانستیم گل تساوی بخش را به ثمر برسانیم. با وجود شکستی که در این دیدار متحمل شدیم، من از عملکرد تیمم راضی هستم چون دو یا سه ماه قبل خیلی بدتر از این بازی می‌کردیم و اکنون شرایط تیم تا حد زیادی بهتر شده است.

چلسی که در لیگ اروپا نیز به دنبال قهرمانی است در بازی بعدی خود در لیگ برتر به دیدار برنلی می‌رود. قبل از این دیدار شاگردان ساری در حالی در دور برگشت لیگ اروپا به دیدار اسلویاپراگ می‌روند که در بازی رفت با یک گل در زمین حریف به برتری رسیدند.

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط