29 مرداد 1398 - 08:13

کد مطلب : 421440

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۲۱:۲۹ ۱۳۹۷/۱۱/۵

دومین غول کشی؛ میزبان صعود کرد

تیم ملی فوتبال امارات با شکست استرالیا به مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتبال جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ صعود کرد.

تیم‌های ملی فوتبال امارات و استرالیا در آخرین دیدار مرحله یک چهارم نهایی مسابقات فوتبال جام ملت‌های آسیا 2019 از ساعت 19:30 امروز (جمعه) در ورزشگاه هزاع بن زاید شهر العین امارات رودرروی یکدیگر قرار گرفتند که تیم امارات در پایان این دیدار با پیروزی یک بر صفر مقابل استرالیا به مرحله نیمه نهایی هفدهمین دوره جام ملت‌های آسیا صعود کرد.

تک گل این دیدار را علی احمد مبخوت در دقیقه 69 روی اشتباه مدافعان استرالیا به ثمر رساند. او در دوره گذشته مسابقات با پنج گل‌زده آقای گل شده بود.

ریوجی ساتوی ژاپنی قضاوت دیدار امارات - استرالیا را بر عهده داشت. او در این دیدار به اسماعیل الحمادی و ولید عباس از امارات و رابی کروز و جکسون ایروین از تیم استرالیا کارت زرد نشان داد.

اماراتی‌ها که در سال 2015 در مرحله نیمه نهایی با شکست 2 بر صفر مقابل استرالیا از صعود به فینال بازمانده بودند،‌ در این دیدار به نوعی انتقام دوره قبل را از کانکورها گرفتند و مدافع عنوان قهرمانی را پس از دو دوره حضور متوالی در نیمه نهایی این بار در مرحله یک چهارم نهایی حذف کردند. 

پیش از این دیدار تیم کره جنوبی،‌ دیگر فینالیست دوره قبل نیز با شکست مقابل قطر از دور رقابت‌های جام ملت‌های 2019 آسیا کنار رفته بود.

شاگردان زاکرونی با پیروزی در این دیدار،‌ ساعت 17:30 روز سه‌شنبه در مرحله نیمه نهایی هفدهمین دوره مسابقات فوتبال جام ملت‌های آسیا به مصاف تیم ملی قطر خواهند رفت.

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط