29 مرداد 1398 - 08:17

کد مطلب : 419557

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۳:۰۵ ۱۳۹۷/۱۰/۱۵

سیدجلال چه چیزی در مورد طارمی می داند؟

هواداران پرسپولیس به دنبال پاسخی برای این سوال هستند که کاپیتان تیم شان، چه موضوع مهمی در مورد طارمی می داند که بقیه هنوز به این موضوع پی نبرده اند؟

با اینکه سیدجلال حسینی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس حرف اول و آخر را به زبان آورد و گفت همه ما خوشحال می‌شویم که مهدی طارمی به پرسپولیس بیاید به شرط آن که برانکو ایوانکویچ به دنبال این اتفاق باشد، اما هواداران پرسپولیس هنوز به صورت کامل، طارمی را نبخشیده اند و این موضوع را می‌توان از فضایی که در کامنت‌های شان وجود دارد، فهمید.
طارمی به بدترین شکل ممکن و در بدترین زمان ممکن از پرسپولیس جدا شد تا به قول خودش برای شروع پیشرفت، به فوتبال قطر برود، اما در باشگاه الغرافه نیز باعث شد همه کارشناسان از او ایراد بگیرند و نقد‌های زیادی از این بازیکن خوانده یا دیده شود. با این حال، سیدجلال وارد داستان هیجان انگیز نقل و انتقالات شده و به صورت واضح اعلام کرد بازیکنان پرسپولیس هیچ نگاه منفی نسبت به حضور این بازیکن در جمع خود ندارند.
از سوی دیگر، شایعاتی مبنی بر تماس طارمی با مدیربرنامه‌های سرشناس فوتبال ایران که خارج از کشورمان فعالیت می‌کند، به گوش می‌رسد. گویا این بازیکن با آن ایجنت بین المللی ارتباط برقرار کرده و خواهان حضور در بوندس لیگای آلمان شده است، زیرا فکر می‌کند بعد از جام ملت ها، دروازه‌های بیشتری برای پیشرفتش باز خواهد شد.
از سوی دیگر برخی مشکوک شده اند که چرا سیدجلال چنین پیامی ارسال کرده و گفته طارمی مشکلی برای بازگشت از نگاه بازیکنان ندارد. آن‌ها معتقدند اگر خبری مبنی بر بازگشت طارمی نبود، دلیلی نداشت سیدجلال به این شکل مصاحبه‌ای انجام بدهد.

موضوع تا حد زیادی پیچیده شده و همه منتظر زمان هستند، اما آن چه مشخص است؛ اگر طارمی بتواند در جام ملت‌های آسیا عملکرد درخشانی داشته باشد، بدون شک تصور هواداران به بازگشت او نیز مثبت خواهد بود.

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط