29 مرداد 1398 - 07:27

کد مطلب : 418728

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۶:۰۱ ۱۳۹۷/۱۰/۷

پاسخ استقلال به درخواست حسینی، نه!

معاون ورزشی باشگاه استقلال نسبت به جدایی دروازه بان تیمش در نیم فصل واکنش نشان داد.

سیدحسین حسینی مثل جام جهانی در آخرین اردوی تیم ملی برای جام ملت ها هم خط خورد تا حالا او استقلال را مقصر این اتفاق بداند چراکه در این فصل مهدی رحمتی گلر اول این تیم بوده است و حسینی تنها در 4 بازی در نیم فصل اول در درون دروازه استقلال قرار گرفته است.


در این بین گفته می شود حسینی قصد دارد از استقلال جدا شود تا بیشتر از این فرصت های خود را از دست ندهد و به تیمی برود که بتواند بیشتر فرصت بازی کردن پیدا کند.


علی خطیر در واکنش به جدایی حسینی به ورزش سه گفت: حسینی از خط خوردنش از لیست تیم ملی دلخور است و این دلخوری به حق است. به هرحال بازیکنی در حد حسینی برایش سخت است از دو اردوی تیم ملی برای جام ملت ها و جام جهانی خط بخورد و او حق دارد ناراحت باشد.


او ادامه داد: من نمی خواهم منفی حرف بزنم ولی کاش آقای کی روش که نمی خواست حسینی را به جام ملت ها ببرد در همان اردوی اول نامش را خط می زد. به هرحال طبیعی است وقتی یک گلر زحمت می کشد و در آخرین لحظه خط می خورد از نظر روحی با مشکل روبرو می شود. بهتر بود او از همان اول از اردوی تیم ملی خط می خورد تا با مشکل روبرو نمی شد.


معاون ورزشی باشگاه استقلال در پایان گفت: حسینی باید ظرفیت فکری اش بالا ببرد و باید قوی باشد و با قدرت تر از گذشته برگردد. او باید آنقدر تلاش کند که کسی نمی تواند نام او را خط بزند. حسینی سال های زیادی وقت دارد تا به ستاره فوتبال ایران تبدیل شود و باشگاه هم از او حمایت می کند و ما پشت دروازه بان جوان تیم مان خواهیم بود.


هرچند گفته می شود سیدحسین قصد جدایی از استقلال را دارد اما به نظر می رسد این هم یک تصمیم احساسی است چرا که او با باشگاه تا پایان فصل قرارداد دارد و بعید است وینفرد شفر و مدیران باشگاه راضی به جدایی او بشوند.

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط