19 فروردین 1399 - 17:52

کد مطلب : 412952

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۱:۱۲ ۱۳۹۷/۷/۴

اسپالتی: کاملا شایسته پیروزی بودیم

لوچانو اسپالتی، سرمربی اینتر به تمجید از عملکرد تیمش مقابل فیورنتینا پرداخت و مدعی شد که تیمش کاملا شایسته کسب پیروزی بوده است.

به گزارش جایگاه ویزه، در پایان نیمه اول، پس از اعلام هند پنالتی ویتور هوگو، مائورو ایکاردی تیمش را پیش انداخت ولی در نیمه دوم، فدریکو کیه سا توانست کار را به تساوی بکشاند. در ادامه و در حالی که فیورنتینا فشار را بیشتر کرده بود، اینتر بر خلاف جریان بازی توسط دی آمبروزیو به گل برتری رسید و 3 امتیاز را کسب کرد.

 پس از بازی اسپالتی گفت:" از لحاظ شخصیت، باور و سطح آمادگی بدنی واقعا بهتر شده ایم. در ابتدای بازی خیلی عقب نشسته بودیم و نمی‌توانستیم کاری کنیم. نمایشمان طوری نبود که بتوانیم با آن جایگاهمان در سری آ را بهبود ببخشیم."

 

پس از فریادهای اسپالتی در پایان بازی، کیتا بالده به نظر ناراحت بود. اسپالتی در این رابطه گفت:" می‌دانم که شما (خبرنگاران) عاشق جنجال هسید ولی من چیزی که باید را به پولیتانو و کیتا گفتم. فیورنتینا فشار می‌آورد و سه مهاجم ما باید در کارهای دفاعی شرکت می‌کردند. وقتی کیتا به عنوان مهاجم دوم به زمین رفت، کمک زیادی به ما کرد و با حفظ توپ، حریف را در موقعیت سختی قرار می‌داد.

 

وقتی به کناره ها رفت، نتوانست متوجه شود که من از او چه می‌خواهم و من می‌خواستم صدایم به او برسد. وقتی شما روی نیمکت هستید، ارتباط کار آسانی نیست ولی وقتی تنش بالاست، باید با فریاد صدا را رساند."

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط