12 فروردین 1399 - 01:01

کد مطلب : 412061

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۳:۵۸ ۱۳۹۷/۵/۴

جهانبخش: کی روش به من گفت به برایتون بپیوندم

علیرضا جهانبخش، ستاره تیم ملی ایران تایید کرد که کارلوس کی روش حامی انتقال او به برایتون بوده است

به گزارش جایگاه ویژه، جهانبخش روز گذشته با 17 میلیون پوند از آلکمار جدا شد و به برایتون اند هوو آلبیون پیوست. این در حالیست که او سه سال پیش، در زمان حضور برایتون در چمپیونشیپ، پیشنهاد این تیم را به خاطر شرایط فیزیکی دشوار این لیگ رد کرده بود. علیرضا در فصل گذشته موفق شده بود 21 گل و 12 پاس گل به ثبت برساند و حالا که به گرانقیمت ترین بازیکن تاریخ فوتبال ایران تبدیل شده، تاکید کرد که کی روش حامی این انتقال بوده است.

 

 

وی بیان کرد: در تصمیمم برای انتقال به برایتون، کارلوس کی روش از اولین نفراتی بود که با آن مشورت کردم و او نسبت به این انتقال بسیار مثبت بود. به او تمام گزینه هایی که در اختیارم بود را ارائه کردم و او نسبت به برایتون خیلی خوشبین بود. دفعه پیشین که برایتون به دنبال من بود، من 21 ساله بودم و خیلی فاکتورها در میان بود. کی روش چندین سال اینجا کار کرده و محیط، فرهنگ و همه چیز را بهتر می‌شناسد. این بار بدون هیچ شکی به من گفت به برایتون بپیوندم."


برایتون پیش از این در نقل و انتقالات زمستانی، لوکادیا، مهاجم آیندهوون را که جهانبخش در لیگ هلند بارها مقابلش بازی کرده بود، با 14 میلیون پوند به خدمت گرفت. همچنین پیشتر نیز با 10 میلیون دیوی پروپر، هافبک پی اس وی را خریده بود. جهانبخش درباره هم تیمی شدن با این دو گفت:" من مقابل دیوی بازی کرده ام. او بازیکنی بسیار خوب است و همینطور انسانی فوق العاده. مقابل لوکادیا نیز بازی کرده ام و او نیز بازیکن بسیار خوبی است. آنها نیز بخشی از دلایل من برای آمدن به برایتون بودند. شخصا آنها را نمی‌شناسم ولی منتظرم که آنها را ببینم.

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط