3 اسفند 1398 - 20:17

کد مطلب : 411926

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۲:۱۳ ۱۳۹۷/۵/۱

اینکه مسئولان از والیبال انتظار مدال طلا دارند موضوع عجیبی نیست

دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: ما بازیکنان تیم ملی همچون سرباز در خدمت فدراسیون هستیم و برای‌مان مهم نیست در چه تورنمنتی شرکت می‌کنیم.

به گزارشجایگاه ویژه، فرهاد قائمی درمورد شرایط تیم ملی والیبال ایران برای حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا اظهار داشت: بعد از ریکاوری خیلی خوبی که داشتیم تمرینات شروع شد. اولویت تمرین در حال حاضر بدنسازی خوب است، چون ما دو تورنمنت مهم در پیش داریم؛ هم باید در مسابقات بازی‌های آسیایی حضور پیدا کنیم و هم باید در مسابقات قهرمانی جهان به میدان برویم. 

وی ادامه داد: تمام بازیکنان با تمرکز بالایی در تمرینات حضور دارند و امیدوارم این روند ادامه پیدا کند و در مسابقات پیش‌رو بتوانیم به اهداف خود برسیم. 

دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران درمورد اینکه مسئولان ورزش از والیبال انتظار مدال طلا دارند، گفت: هر تصمیمی که فدراسیون برای ما بگیرد را اجرا می‌کنیم. ما بازیکنان تیم ملی همچون سرباز در خدمت فدراسیون هستیم و برای‌مان مهم نیست در چه تورنمنتی شرکت می‌کنیم. اینکه مسئولان انتظار مدال طلا از والیبال دارند موضوع عجیبی نیست، چون تقریباً همه همین توقع را دارند.

قائمی عنوان کرد: مطمئن باشید که بازیکنان تمام تلاش خود را به کار خواهند گرفت تا از عنوان قهرمانی دوره قبل دفاع کنند و امیدوارم بتوانیم به این هدف خود برسیم. حریفان ما اصلاً دست‌و‌پا بسته نیستند. شاید در مراحل ابتدایی کار آسان‌تری داشته باشیم، اما در مراحل پایانی کارمان دشوار خواهد شد، چون حریفان ما هم در این مدت بیکار نمانده‌اند و برنامه‌های آماده‌سازی خوبی داشتند. 

وی که به تازگی با تیم زراعت بانک ترکیه قرارداد امضا کرده است، در این خصوص اظهار داشت: پیشنهادی که از باشگاه زراعت بانک داشتم را بررسی کردم، ضمن اینکه نظر بسیاری از کارشناسان را هم جویا شدم. خوشبختانه همه خیلی خوب من را راهنمایی کردند تا بهترین تصمیم را بگیرم. فصل آینده در ترکیه بازی خواهم کرد و امیدوارم بتوانم نماینده شایسته‌ای برای والیبال ایران باشم. ترک‌ها برای جذب بازیکن خارجی محدودیت‌هایی دارند، اما پاسور تیم ملی صربستان، پشت خط زن تیم ملی جمهوری چک و صابر کاظمی از جمله خارجی‌های زراعت بانک هستند. 

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط