3 اسفند 1398 - 19:56

کد مطلب : 411924

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۱:۵۰ ۱۳۹۷/۵/۱

بازی‌های آسیایی تدارک خوبی برای قهرمانی جهان است

لیبروی تیم ملی والیبال ایران گفت: در بازی‌های آسیایی جاکارتا به دنبال خوشرنگ‌ترین مدال هستیم.

 به گزارش جایگاه ویژه، مهدی مرندی درمورد شرایط تیم ملی والیبال ایران برای حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا اظهار داشت: تمرینات منظمی را زیر نظر کادر فنی سپری می‌کنیم. برنامه‌های کادر فنی برای آماده‌سازی ملی‌پوشان بسیار دقیق است و رفته‌رفته به اوج خواهیم رسید.

وی ادامه داد: ما مسابقات سخت و فشرده‌ای را در لیگ ملت‌ها داشتیم و پس از آن هم بازیکنان حدود سه هفته فرصت داشتند تا استراحت کنند. پس از آن دوباره دور هم جمع شدیم و حالا خود را برای حضور در بازی‌های آسیایی آماده می‌کنیم. باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنیم که در مسابقات قهرمانی جهان هم در اوج باشیم.

یبروی تیم ملی والیبال ایران عنوان کرد: توقع مردم و مسئولان از والیبال بالا است. می‌دانیم که آنها از ما در بازی‌های آسیایی طلا می‌خواهند و ما هم تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا خوشرنگ‌ترین مدال را کسب کنیم. با کسب عنوان قهرمانی هم دل مردم را شاد می‌کنیم و هم خواسته مسئولان از والیبال محقق خواهد شد.

مرندی ادامه داد: مردم به خوبی می‌دانند که بازیکنان شرایط سختی در لیگ ملت‌ها داشتند. آنها همیشه ما را درک می‌کنند و خوشحالم که دست از حمایت برنمی‌دارند. از مردم می‌خواهم ما را برای مسابقات پیش‌رو دعا کنند تا بتوانیم دست پر به ایران بازگردیم. ما باید از بازی‌های آسیایی استفاده کنیم تا در قهرمانی جهان عملکرد خوبی داشته باشیم.

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط