11 خرداد 1399 - 07:25

کد مطلب : 411702

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۲:۱۲ ۱۳۹۷/۴/۲۴

بهروان: بازسازی "وطنی" وظیفه ما نیست/ شهرداری به قول‌هایش عمل کند

رییس هیات فوتبال مازندران می‌گوید بازسازی ورزشگاه وطنی قائم‌شهر بودجه عظیمی می‌خواهد و پیمانکار منتظر تامین منابع مالی است.

به گزارش جایگاه ویژه، تیم فوتبال نساجی مازندران، فصل گذشته موفق شد بعد از سال‌ها جواز حضور در لیگ برتر را کسب کند تا شور و حال عجیبی میان مردم قائم‌شهر به وجود بیاید. ورزشگاه شهید وطنی که نساجی بازی‌های خانگی خود را در آن انجام می‌دهد این روزها شرایط مساعدی ندارد و شنیده می‌شود نساجی نمی‌تواند در چند هفته ابتدایی لیگ در این ورزشگاه از حریفان خود میزبانی کند و به ناچار باید در یک ورزشگاه دیگر بازی کند.

غلامرضا بهروان، رییس هیات فوتبال مازندران درباره این موضوع اظهار کرد: این ورزشگاه در اختیار شرکت توسعه اماکن ورزشی و وزارت ورزش است. بازسازی این مجموعه نیاز به بودجه عظیمی دارد و پیمانکار هم منتظر تامین منابع مالی است.

او ادامه داد: بعد از مسجل شدن صعود نساجی همه در تلاش هستند تا این ورزشگاه هرچه زودتر آماده شود اما کارها باید سریع‌تر انجام شود.

بهروان با اشاره به این که مسوولان استانداری به تسریع در روند بازسازی ورزشگاه تاکید دارند، گفت: هیات فوتبال وظیفه‌ای برای ساخت ورزشگاه ندارد. این موضوع در توان ما نیست. اما ما به عنوان مسوولان فوتبالی استان فقط می‌توانیم به روند بازسازی نظارت کنیم و کارشناسی انجام دهیم. باید کار شبانه‌روزی انجام شود. هیچ‌کس دوست ندارد که هواداران نساجی در ورزشگاه دیگری میزبانی کنند. آرزو می‌کنم که این ورزشگاه به هفته‌های ابتدایی لیگ برسد.

رییس هیات فوتبال مازندران در پایان بیان کرد: خیلی راحت بگویم که شهرداری قائمشهر باید به قول‌هایی که داده عمل کند. شیفت کاری در این مجموعه باید بیش‌تر شود.

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط