11 خرداد 1399 - 07:07

کد مطلب : 411574

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۶:۱۹ ۱۳۹۷/۳/۲۳

پیش‌بینی دو کارشناس مطرح در خصوص دیدار ایران و مراکش

در آستانه بازی ایران در مقابل مراکش در اولین مسابقه از جام جهانی 2018، بازار پیش‌بینی مسابقات داغ شده است. دو تن از کارشناسان صاحب‌نام فوتبال جهان نیز شرایط دیدار تیم ملی را پیش‌بینی کرده‌اند که در زیر می‌آید:

مارک لارنسن (بازیکن سابق لیورپول و تیم ملی جمهوری ایرلند)

 

سرمربی ایران به انجام بازی تهاجمی معروف نیست. و مراکش نیز همیشه سبک بازی محافظه کارانه‌ای را دنبال می کند. مراکش در دور مقدماتی در هشت مسابقه یک گل دریافت کرده که آن هم در مقابل گینه استوایی بود که نشان می‌دهد آن‌ها نیز از دفاع قدرتمندی برخوردار هستند.

با نگاه به دیگر تیم های گروه B، می توان گفت که دو تیم ایران و مراکش در مقابل یکدیگر فقط باید به دنبال پیروزی باشند تا حداقل شانس را برای صعود به مرحله یک هشتم برای خود متصور ببینند. در این بازی به نظر می رسد هر تیمی که به گل برسد پیروز میدان خواهد بود اما پیش بینی من 0-0 است.

 

پل مرسن (بازیکن سابق آرسنال و تیم ملی انگلیس)

به نظر من دو تیم مراکش و ایران بازی بسیار نزدیکی را به نمایش خواهند گذاشت و در این بازی نزدیک، مراکش با اختلاف کم ایران را شکست خواهد داد. این بازی به گونه ای است که هیچ کدام از دو تیم نمی توانند تمرکز خود را بر شکل خاصی از تاکتیکی که مدت ها به آن عادت کرده اند بگذارند. اما با همه این ها فکر می کنم که مراکش بتواند از توانایی بالاتر ترکیب خود بهتر استفاده کرده و ایران را شکست دهد. این دیدار از آن بازی هایی است که می توان گفت هر تیم شکست بخورد از همین حالا از گردونه مسابقات کنار خواهد رفت. پیش بینی من 1-0 به نفع مراکش است.

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط